Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty na co dzień i na okazję

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 12:43    Temat postu: Buty na co dzień i na okazję Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie modnych i niedrogich butów, proponuję odwiedzić witrynę www.modamart.pl - mają w ofercie atrakcyjne obuwie damskie w dobrej cenie. Buty świetnie się noszą, są modne i wygodne. Bez problemu można kupić na bardzo wąską lub szeroką stopę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 14:58    Temat postu: Buty Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o buty to uwielbiam je! Mogłabym oglądać je w sklepie i przymierzać w nieskończoność Very Happy. Dlatego żeby zaoszczędzić sporo czasu zakupy robię w sieci - on-line. To dla mnie najwygodniejsza forma zakupowa. Buty mam zamiar zamawiać tutaj: https://www.czasnabuty.pl/ ze względu na odpowiadający mi design. Są tam buty eleganckie, ale także sportowe półbuty czy mokasyny. Co uważacie o ich butach? Kupowała któraś z was tam jakąś parkę i może się odnieść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę duży wybór obuwia można znaleźć w sklepie internetowym https://www.butki.pl/. Jeśli jeszcze nie znacie to polecam zajrzeć. Często oferują różnego rodzaju promocje, dzięki którym można naprawdę dużo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kleiłyście kiedyś buty? Chciałabym uratować moje ulubione adidasy i zabrać je w góry, bo jednak są super wygodne tylko lekko się czubki odkleiły, jakkięs pomysły? oddać do szewca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sob 6 Lip 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio udało mi się wyszukać śliczne klapeczki https://butymodne.pl/japonki-klapki-damskie-c19918.html , do tego są bardzo wygodne. Myślę, że jeszcze nie jedną parę zamówię z tego sklepu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oetadam
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubowa napisał:
Kleiłyście kiedyś buty? Chciałabym uratować moje ulubione adidasy i zabrać je w góry, bo jednak są super wygodne tylko lekko się czubki odkleiły, jakkięs pomysły? oddać do szewca?


Witam! Lubowa, zachęcam Cię do zakupu i wypróbowania kleju TADAM®. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 10 Mar 2020, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obcasach czuje sie świetnie, szczególnie jeśli buty są wygodne, niestery szybko bolą mnie stopy, wiec obcasy zakładam na specjalne okazje lub wtedy gdy mam przewidziane mało chodzenia.
ale nie lubię szpilek, obcas musi być troche szerszy - stabilniejszy.

Na swój slub polecam zastanowić sie nad butami biżuteryjnymi:
http://leelou.pl/bizuteryjne-buty/

Wiele takich par to prawdziwe cuda obuwnicze.

Jak te:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Sro 3 Cze 2020, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty fajne chociaz nie wiem czy mogłabym w nich chodzić. Pewnie na krótkie okazje tak ale sa to buty raczej do siedzenia niż do chodzenia. Do chodzenia sprawdzają sie zdecydowanie lepiej buty na niższym obcasie.Są stabilniejsze oraz po prostu znacznie wygodniejsze:


Na przyklad takie. Klasyczne delikatne kremowe szpilki, które powinny pasować do wielu stylizacji.

Moge polecić tę firmę:
https://adventurefashion.pl/7_gant

Mają bardzo dobre jakościowo buty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group