Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty dla narzeczonego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nina705
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 17:13    Temat postu: Buty dla narzeczonego Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, help , gdzie znaleźć dobre buty dla narzeczonego ?
Czy macie coś sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kicia1999
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jak trudno jest znaleźć idealne buty dla mężczyzny. Szukaliśmy bardzo długo, zwiedziliśmy setki sklepów i nic. Dopiero na https://www.ceneo.pl/Buty_meskie/p:Geox.htm znaleźliśmy takie, jakie chciał mój narzeczony. Przyszły, nawet rozmiarówka okazała się prawidłowa i są bardzo wygodne. Marki Geox znajdziemy nie tylko buty eleganckie,a le także sportowe, czy nawet sandały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kojarzycie jakieś dobre miejsce sprzedające artykuły szewskie? Baaardzo potrzebuję Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kakunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 2
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o buty do garnituru to najlepiej wybrać takie buty, które później będzie można ubrać np. do jeansów .
Kolor czarny hymm niby do wszystkiego lecz moim zadniej jakoś bardzo oficjalny trochę "oklepany "?

Polecam zerknąć tutaj :
https://mybaze.com/pl/buty-wizytowe-meskie
Można tutaj znaleźć różne kolory, fasony a to wszystko dobrej jakości i w dobrej cenie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xheller
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2019, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrz na zalando albo asos, ja tam wybierałem buty weselne i były bardzo eleganckie i wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tutaj : https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html znajdziecie coś w zakresie obuwia na ślub? Z tego co widziałam, to jest tam ogromny wybór w niskich cenach, więc z pewnością uda wam sie znaleźć coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomocy! Nie mogę znaleźć żadnych ładnych, luksusowych butów męskich. Wszystkie są takie podobne do siebie i takie na jedno kopyto. Chciałabym kupić narzeczonemu jakieś oryginalne buty, może w kolorze najlepiej pasującym do naszych dodatków. Szukam granatowych bądź w innym odcieniu niebieskiego. Wpadło Wam coś takiego ostatnio w oko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipolit6501
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw 9 Gru 2021, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie wiem skąd można kupić takie buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group