Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wizyta u gastrologa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 11:16    Temat postu: Wizyta u gastrologa Odpowiedz z cytatem

Czy ktos ostatnio musiał odwiedzić gastrologa? Może napisać czy wizyta rzeczywiśćie boli? No i czy mieliście może gastroskopię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam gastroskopię. Trwała chwile. Ponoć wiele osób podczas zabiegu czuje mdłosci,ja takich mdłości nie czułam ( może dlatego, ze lekarz do którego się wybrałam znieczulił mi gardło i praktycznie niczego podczas zabiegu nie czułam).

Zerknij sobie tutaj:
https://porady-zdrowie.pl/dlaczego-pacjenci-obawiaja-sie-wizyty-u-gastrologa/

Na stronce opisane jest w jaki sposób wyglada wizyta u gastrologa. I czego można sie na niej spodziewać.

Wbrew pozorom gastroskopia nie jest zalecana dla każdej osoby, zleca sie ja jedynie w niektórych przypadkach.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karbic
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob 27 Kwi 2019, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam was hejo hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 22 Lis 2022, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie miejsca świadczącego usługi takie jak gastroskopia to szczerze polecam https://gastromed.info/gastroskopia/. Spotkacie się tam nie tylko z niezwykle wykształconą kadrą ale także wspaniałym podejściem dzięki któremu bezstresowo przejdziecie przez cały zabieg. Placówka świadczy także usługi w zakresie gastroenterologii, proktologii, radiologii i anestezjologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group