Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Imprezowe atrakcje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edydz
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 14:28    Temat postu: Imprezowe atrakcje Odpowiedz z cytatem

Moja mama niebawem będzie świętować okrągłe urodziny. Chcę jakoś zachować wspomnienia tej imprezy i myślę czy fotobudka to zapewni, jak myślicie? Wynajęcie fotografa na taką imprezę to dość spory wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roux_fox
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy jest barman
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Czw 2 Maj 2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, fotobudki są super! Ostatnio mieliśmy taką na impreza firmowa podkarpacie i wszyscy byli zadowoleni. Było dużo zabawy przy przebieraniu, a do tego pamiątka zachowana w postaci zdjęć. Nie zastanawiaj się, jeśli szukasz sprawdzonej firmy to polecam Ci tą https://wesolaskrzynka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poszykiewic
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym czegoś takiego potrzebował to bym się zdecydował. Tak mi się wydaje przynajmniej.
_________________
Świszczą tylko kule dookoła, tej która jest dla Ciebie nie słychać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze wpadłam na taki pomysł, może obsługa barmańska imprez? Byłam na urodzinach na których był taki mini bar z profesjonalną obsługą i kolorowymi drinkami. Bardzo fajnie może się sprawdzić również na urodzinach Twojej mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakieś różne dekoracje? Myśleliście w ogóle o tym? Bo jednak fajnie jakby było kilka kolorowych balonów czy konfetti i serpentyny, oczywiście zależy kto co lubi. Ale myślę że na https://godanparty.pl/ każdy znajdzie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fotobudka na taką okoliczność, to super sprawa. Oby tylko osób na imprezie było trochę, bo w kilku gości to raczej nie zda egzaminu. Ale w większym gronie, to jak najbardziej. Sam bym się na takiej imprezie w ten sposób pofotografował uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brylant997
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie usługi mają same dobre opinie. Jeżeli ktoś potrzebuje to naprawdę warto.
_________________
Czas przemija nierówno – raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży – ale mimo to przemija. Nawet mnie to dotyczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
troy.wehner
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto w innym mieście np. w Poznaniu zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka w wieku 12 lat? Zainspirowałem się takim pomysłem po wejściu na stronę https://gopoznan.pl/wydarzenia/dla-dzieci To są imprezy dla dzieci Poznań, ale zastanawiam mnie taki dodatkowy aspekt, czy w tym mieście jest bezpiecznie? Dzięki z góry za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Speedbar- robia rewelacyjne pokazy barmanskie, rzezby, bary lodowe uśmiech na impreze mysle ze jako atrakcja to sprawdza sie mega uśmiech nam sie bardzo podobalo jak ogladalismy ich wystep, daja czadu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group