Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co do zasłaniania okien?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 10:38    Temat postu: Co do zasłaniania okien? Odpowiedz z cytatem

Raczej zasłony czy raczej jakieś alternatywy?
Co sprawdza się u was w domach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest trochę takich rozwiązań.
Tutaj https://spokko.pl/c/186/zaslony-gotowe.html poczytaj sobie o tym, jak sprawdzają się gotowe zasłony.
Masz tam zresztą duży wybór takich tekstyliów.
Fajna sprawa, bo da się dobrać coś na każde okno.
Rolety rzymskie też ciekawie wyglądają, ale są znacznie droższe.
Jak masz dużo okien, to koszt może okazać się niemały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milussinska
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jedną z lepszych i praktyczniejszych opcji będą rolety. Te wygodnie można rozłożyć i złożyć i bardzo fajnie się prezentują. Te można także obsługiwać pilotem. Zobaczcie sobie propozycje takich produktów na https://www.agabytom.pl Z pewnością dopasujecie coś do swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milussinska
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jedną z lepszych i praktyczniejszych opcji będą rolety. Te wygodnie można rozłożyć i złożyć i bardzo fajnie się prezentują. Te można także obsługiwać pilotem. Zobaczcie sobie propozycje takich produktów na https://www.agabytom.pl Z pewnością dopasujecie coś do swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
microtomka
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam rolety i tylko rolety. Nie mam nawet miejsca na zasłony, mam każdy centrymetr kwadratowy zagospodarowany u mnie w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariega
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 4:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad rolety materiałowe . Niezbyt się znam na tym. Może jakiś ekspert doradzi tu coś dobrego? Ważne aby były solidne i wytrzymały jak najdłużej.
_________________
Im wcześniej człowiek sam zacznie sprawdzać wszystko, co słyszy, tym lepiej dla niego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Rolety miałam pozakładane w mieszkaniu studenckim, a marzyły mi się firany i zasłony. Na swoim dokładnie tak zrobiłam. Nie wyobrażam sobie innej opcji. Długo zastanawiałam się jakie firany do salonu nowoczesnego wybrać. Przejrzałam kilka wpisów na blogu https://firanyines.pl/blog/news/jakie-firany-wybrac-do-nowoczesnego-salonu i muszę przyznać, że były bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sro 14 Wrz 2022, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat poszukiwania pięknych dekoracji okiennych do swojego wnętrza to mogę polecić do sprawdzenia Karnix gdzie dostępne są piękne żaluzje drewniane sam kupiłem, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to zajrzyjcie sobie właśnie na ich stronę, gdzie nie brakuje propozycji w różnych kolorach i oczywiście z opcją dobrania koloru pod dane potrzeby aranżacyjne. Warto zajrzeć https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html Daj znać jak się zakupy udały!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 30 Paź 2022, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze od zawsze bardzo fajnym rozwiązaniem jest posiadanie ciekawych zasłon w naszych wnętrzach i ja również na takich rzeczach się skupiam. Na dzień dzisiejszy po przeczytaniu artykułu https://familyrollo.pl/blog/zaslony-w-slabo-naslonecznionym-mieszkaniu-jak-wybrac wiem także jakie zasłony do słabo nasłonecznionego mieszkania są tym właściwym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 26 Lis 2022, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na plisy okienne Nafi? Faktycznie u mnie sprawdziły się one bardzo dobrze, dodatkowo są one solidnie wykonane, więc warto na nie postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group