Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na licówki w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamarra
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 7:40    Temat postu: Gdzie na licówki w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Szukam gabinetu w Krakowie, w którym mozna zrobić licówki. Ile coś takiego kosztuje?
_________________
Narzeczona ale już niedługo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj trudno jest powiedzieć. Bo wszystko zależy od tego
w jakim gabinecie zakładasz licówki
ile będzie tych licówek
oraz z jakiego materiału będą one wykonane

Polecam zapisanie się na konsultację tutaj: https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/
Polecam. Miła obsługa i ceny przystępne. Licówek tam nie zakładałam ale wybielałam przed słubem zęby oraz jestem bardzo zadowolona. Możesz się śmiało do nich zapisać i dopytać o wycenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porcelanowe licówki są najdroższe ale i najbardziej trwałe- koszt jednej to kilkaset zł, a czy 500 czy np. 900 zł to już zależy od gabinetu. Ja zw względu na cenę zrobiłam tylko na górnych jedynkach, ale powiem Ci że odkąd zaczęłam unikać błędów związanych z higieną jamy ustnej, zarówno nadwrażliwość zębów zniknęła jak i rażące przebarwienia. W internetowym poradniku https://www.listerine.pl/5-glownych-przyczyn-nadwrazliwosci-zebow znalazłam cenne wskazówki , potrzeba cierpliwości aby był efekt, ale się opłaca, bo to nic nie kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group