Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sauny ogrodowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 11:31    Temat postu: sauny ogrodowe Odpowiedz z cytatem

Ja mam w ogrodzie i zawsze po ciężkim dniu wchodze sobie na kilka minut do takiej sauny, bardzo polecam https://www.infrahome.pl/sauny-ogrodowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi ciekawie:) Choć przyznam, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak sauna ogrodowa, pewnie sporo kosztuje? Niemniej jednak ja chyba bardziej wolę relaksować się na świeżym powietrzu, zwłaszcza latem. Dlatego kupiliśmy sobie duży rodzinny basen ogrodowy, tego typu co te https://basenyogrodowe.pl/21-baseny-stelazowe, stelażowy, okrągły. Taka atrakcja wbrew pozorom nie jest wyłącznie frajdą dla dzieci, a do tego niewiele kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluns
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie coś takiego jest ciekawe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę wam polecić stronę, na której istnieje możliwość zakupu sauny suchej. Sprawdźcie ofertę tej strony : https://homegarden.com.pl/sauna-sucha i dajcie znać co o tym sądzicie. Sama przymierzam sie do zakupu prywatnej sauny, ponieważ to ogromna dawka relaksu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna ogrodowa to cudo! U nas od dwóch miesięcy stoi sauna od https://benelote.pl/sauny-ogrodowe/ i ją wprost uwielbiam! Nie moge doczekać się zimy - wtedy będzie najlepiej uśmiech
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Welonka222
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 22
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna ogrodowa to świetny sposób nie tylko na relaks, ale też zdrowie. Poprawia wygląd skóry, usuwa toksyny, wspomaga przemianę materii; a to tylko niektóre z zalet. A mieć własną saunę w ogrodzie jest lepiej - bo w publicznej nie użyjesz sobie aromatu do sauny, jaki Ci się podoba, czy nie pójdziesz tam z torbą kosmetyków do sauny.
_________________
Saunowanie dla zdrowia i urody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 18 Paź 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna ogrodowa to spory wydatek i mam nadzieję, że macie tego świadomość. Tak samo jak mój basen, o którym marzyłam i na pewno będziemy go kopać, ale może ciut mniejszy, niż na początku zakładałam. Wydaje mi się jednak, że warto pomyśleć o wyposażeniu, zanim się coś zacznie remontować. Co powiecie na pompy do wody? Jaka pasuje do basenu? Sklep Watermark je oferuje, możecie mi coś zaproponować właśnie od nich?

Ostatnio zmieniony przez dyzio69 dnia Pią 15 Lip 2022, 7:21, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
runte.selena
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że znalazłam ten wątek ponieważ chciałabym dopytać Was o pokrywę na basen. Na nowy sezon planuje udoskonalić miejsce basenowe w moim ogrodzie. Co sądzicie o takich pokrywach https://www.baseny-warszawa.pl/pokrywy-na-basen-c-32.html? Szukając najlepszego przykrycia basenu, szybko okazuje się, że wśród ofert są różnice: w grubości, kolorze, kształcie pęcherzyka i żywotności, co może sprawiać że decyzja będzie bardzo trudna. Zazwyczaj pokrywa solarna jest kupowana w celu podgrzania wody i zapobiegania szybkiej utracie ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2022, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki wybraliście rodzaj sauny? czy to sauna fińska sucha, parowa, czy mokra? jednak różnią się one zasadnicze, więc zastanawiam się która byłaby najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 27 Paź 2022, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie dobre sauny i to takie sprecyzowane pod wasze oczekiwania, to możecie zgłosić się do firmy https://saunymarla.pl/sauny-wroclaw/ . Oni właśnie zajmują się produkowaniem saun, także możecie im zlecić dowolny projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group