Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu stosuję tą maseczkę - https://www.orientana.pl/product/maska-naturalnego-jedwabiu-twarz-granat-zielona-herbata/ i muszę przyznać, że jest doskonała. Bardzo pomogła na moją kiepskiej jakości skórę i teraz jest już o wiele lepiej. Zdecydowanie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szczerzę polecę zabieg laserowego usuwania blizn potrądzikowych, ja zmagałam się z bardzo widocznymi, stosowałam wiele różnych nowości kosmetycznych a pomogła mi dopiero moja znajoma, która zaprowadziła mnie do Kliniki Krajewski uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 3 Maj 2019, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama również zastanawiałam sie nad laserowym zabiegiem, minusem tutaj na pewno jest jego cena oraz fakt, ze często nie wystarczy jedynie zapisanie sie na jeden zabieg i trzeba wybrać sie na całą serię zabiegów....

Co mi pomogło
peelingi robione regularnie
dokładne nawilżanie twarzy
jak również ograniczenie wyciskania pryszczy ( wyciskanie to najgorsze na co można się zdecydować bo roznosi to bakterie oraz doprowadza do blizn i pryszczy....).

Zerknijcie sobie tutaj http://czytelnia.cefarm24.pl/uroda/tradzik-u-doroslych - na stronie jest opisane jak leczyć trądzik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 17:37    Temat postu: kosmetyki mineralne Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu używam kosmetyków mineralnych z eshopannabelle i zauważyłam różnicę. Kosmetyki drogeryjne lubiły mnie zapychać, mam tłustą skórę i bardzo często budziłam się z nową niespodzianką. Teraz skóra wygląda zdrowo i jest czysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłusta cera wymaga częstego mycia, bo inaczej będzie się błyszczeć. Teź mam taką i w ciągu dnia nawet kilka razy przemywam ją rześkim tonikiem lawenda Hildegard Braukmann. Nie przetłuszcza skóry, więc można go używać, ile się chce. Dobre kosmetyki to jednak podstawa, by zadbać o skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochwalę się dzisiaj byłam na ostatnim zabiegu w Klinice Krajewski i wiecie co - moja skóra uwolniła się od tych nieestetycznych blizn i przebarwień Very Happy jestem mega wdzięczna lekarzowi za polecenie właściwej terapii uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie oczyszczanie twarzy jest bardzo istotnym czynnikiem. Sama miewam problemy z trądzikiem dlatego stosuję dermokosmetyki Enilome: https://www.doz.pl/apteka/k3000-Enilome?c_a=1. Jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o demakijaż to zdecydowanie wolę płyny micelarne niż mleczka czy toniki. Od jakiegoś miesiąca używam tego płuny ze złotem z christiana laurenta http://https//christianlaurent.eu/luksusowy-plyn-micelarny-z-koloidalnym-zlotem-do-demakijazu-twarzy-i-oczu-24k/. Kupiłam go w rossmanie jakoś po promocji i nieługo muszę się znów wybrać bo już mi się kończy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzik
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się stosować jak najmniej produktów - żel do oczyszczania twarzy, tonik, krem. Czasem robię peeling, 4 razy w tygodniu myję twarz czarnym mydłem. I jest dobrze. Przy przeładowaniu kosmetykami moja skóra wyglądała znacznie gorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wystarczy dobrać odpowiednie witaminy i zmienić nawyki żywieniowe, a nasza cera nam za to podziękuje. Ale jeśli mówimy o suplementach, to sprawdźcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to poszukajcie na przykład tutaj: https://top-supplemente.de/diaet-fuers-immunsystem-was-man-essen-sollte-um-den-koerper-zu-staerken/ Dajcie znać, co sądzicie na temat tego bloga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 18 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group