Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wesele na 30 osob
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W maju byłam na podobnym przyjęciu. Było nas coś około 30 osób a zabawa była przednia. DJ-a nie było, tylko tyle, co z głośników leciało i naprawdę przyjęcie było mega udane. Gdyby nie to, że był ograniczony czas (coś koło 24) to towarzystko jeszcze dłużej by posiedziało. Także nie masz się czym martwić i przejmować, tylko rób takie wesele, na jakie masz tylko ochotę! To w końcu ma być Wasz dzień, a nie Waszych gości i to Wy macie się w tym dniu czuć wyśmienicie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Devona
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 26
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ja to napiszę tak:

Ja miałam mieć wesele, ale wspólnie doszliśmy do wniosku, że to bez sensu. Rodziny mamy małe - bo wliczając nawet najbliższych znajomych wyszło nam 30 osób.

Jeśli mieliśmy prosić gości, bo tak - bo wypada, których rok już nie widzieliśmy, by w podziękowaniu dostać 20-sty opiekacz - Nie...

Zrobiliśmy obiad dla rodziny. W sumie na 25 osób. Mamy sale na 4 godziny na wyłączność - wystarczy, a dalej, niech się sami martwią, bo młodzi będą pędzić na miasto zawładnąć nocnym życiem ]diabełek Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 21:55    Temat postu: abc Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dużym wsparciem byłą rodzina i przyjaciele. Również dużo interesujących rzeczy przeczytałam na na staragarbarnia.pl . Wesele w małym gronie według mnie jest dobrym pomysłem, napewno tańszym biznesem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wesele na świeżym powietrzu? Możecie na przykład wynająć jakieś namioty handlowe wrocław i w takim namiocie zorganizować całą imprezę. Moim zdaniem to świetna opcja i sama chciałabym mieć takie wesele uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MoonQueen
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele dla 30 osób to chyba mały problem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele, to w pięknej scenerii, w otoczeniu natury. Nie z hukiem i pompą, a kameralne, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. W pobliżu Krakowa (kilkanaście km od centrum) jest świetna restauracja https://grand-house.pl/restauracja/ - organizują przyjęcia takie do ok. 60 osób, czyli właśnie kameralne.. z okien widać panoramę Krakowa. Można też wynająć nocleg - piękne apartamenty i pokoje w bardzo przystępnych cenach, jak na taki wysoki standard!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda okazja jest dobra aby sie spotkać z rodziną czy znajomymi i dobrze się pobawić. Ja ostatnio własnie robiłem urodziny na 30 osób i bawiliśmy się praktycznie do rana i specjalnie na tą okazję ogarnąłem dj trójmiasto aby nikt z gości nie musiał biegać i przejmować się muzyką. Ma w swojej ofercie również wesela więc myślę że to świetna opcja. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 30 osób, to dosyć skromne i to mi się podoba. Ta moda na wielkie wesela... przychodzi ponad 100 osób i 2/3 nawet nie kojarzysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 12:06    Temat postu: Re: wesele na 30 osob Odpowiedz z cytatem

Pauline napisał:
Drogie forumowiczki,

Jak zorganizować przyjęcie weselne na 30 osob ?

Bo chyba nie opłaca robić się imprezy do białego rana dla garstki osób a mimo to chciałabym zrobić jakieś przyjęcie. Myślalam o tym aby zogranizować obiad w jakiejś restauracji, ewentualnie przy jakiejś muzyce aby goście mogli potańczyc, ale troche głupio zapraszac gosci na coś tak skromnego.
co o tym myślicie? co byście zrobiły na moim miejscu ?


Tutaj masz inspirację jak można zrobić wesele na... 13 osób! uśmiech Mi się fotki podobają strasznie.
Naturalność zawsze jest w cenie oczko
https://notofotostudio.com/plenerowy-slub-cywilny-a-potem-niebanalne-wesele/
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandra32123212
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 10 Lut 2020, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie male, kameralne wesele jest znacznie łatwiej zorganizować. My również zamierzamy brać ślub i wstępnie wyszło nam 120 osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group