Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub cywilny Jaka torebka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Nie 15 Sty 2017, 10:11    Temat postu: Ślub cywilny Jaka torebka Odpowiedz z cytatem

Cześć. Postanowiłam,że na ślubie cywilnym nie będe miała bukietu ale porządną torebkę. Jaką polecicie na tę okazję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
smoksmok
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 16 Sty 2017, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Torebka na ślub cywilny? I będziesz ją miała cały ślub na ramieniu? A myślałam, że to ja jestem hardkorem oczko
_________________
Szorstka skóra? Żaden problem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 18 Sty 2017, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj źle to zrozumiałaś. Nie chodzi mi o noszeniu torebki na ramieniu. Biorę pod uwagę jakąś elegancką kopertówkę.

Myślałam o takiej:
https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki-skorzane/kopertowki/wloska-elegancka-kopertowka-skora-zamsz-camel-2115.html

Po slubie mogłabym z nią chodzić równiez na co dzień. A nie rzucić w kąt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak najbardziej okej i torebka pasuje, aczkolwiek pytanie jest inne: do jakiej ma być sukienki, jaki kolor butów? Podaj nieco więcej szczegółów abyśmy mogły doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 31 Mar 2017, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezie ok. Chociaż moim zdaniem powinnaś jeszcze przejrzeć sobie torebeczki w innych sklepach. Tak aby mieć lepsze porównanie na temat tego co jest w kazdym konretnym sklepie.

Zerknij sobie tutaj:
https://galeriaeuropa.eu/100287-torebki-damskie

W sklepie jest sporo ciekawych torebek ( ostatnio zamawiałam tam swoja)

Pięknie wyglada ta:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To "jaką polecamy" zależy od twojej figury. Torebkę powinno się dobierać do kształtu sylwetki, żeby np. za bardzo cię nie przytłoczyła.
Radzę ci najpierw przeczytać http://cafeteria.pl/jaka-torebka-dla-niskiej-puszystej-wysokiej-podpowiadamy-jak-dopasowac-damska-torebke-do-sylwetki/ a dopiero później szukać odpowiedniej torebki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group