Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Remont starego domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gazek
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że można to zrobić jeszcze bardziej po kosztach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
z0wie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Sob 12 Sty 2019, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko niestety robienie po kosztach czesto wychodzi mocno bokiem. Jak zatrudnisz slaba ekipe to bedzie slabo zrobione - nie ma co tutaj oszukiwac. Najlepiej to sprawdzic kilka firm i na podstawie wycen wybrac ta ktora naszym zdaniem oferuje najlepszy stosunek ceny do jakosci uslug. Wczesniej tez warto poczytac opinie w sieci. Ja natomiast przymierzam sie do wyremontowania pokoju .. aktualnie tam sa panele jednak beda usuniete, a pod wylewke pojdzie ogrzewanie podlogowe. Jaki producent waszym zdaniem oferuje najbardziej trwale plytki? Przegladalam kilka ofert .. najbardziej podchodzi mi Ceramika Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-podlogowe--przedpokoj takze pod wzgledem stylizacji. Jak juz robic to na dlugie lata uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak remontujesz taki stary dom to pewnie wiele rzeczy jest do wymiany. Może przy okazji pomyśl o tańszym ogrzewaniu. Skontaktuj się z firmą https://house-solutions.pl/ Zrobią Ci wycenę. Ogrzewanie domu nie raz to spory koszt. Jest na czym oszczedzac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz remontować dom to kup porządne antywłamaniowe drzwi. Ja zainwestowałam w te http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-aluminiowe/ i jestem bardzo zadowolona. Super desing, energooszczędne i antywłamaniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 1 Kwi 2019, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wszystko przekalkulujcie, czasami nawet podobnie wyjdzie postawienie nowego domu niż generalny remont starego. Zapewne trzeba będzie wziąć się za elewacje, ocieplenie i to w pierwszej kolejności. Tu może nie nawet drabiny przemysłowe, ale rusztowania aluminiowe od https://www.dramix.pl/ będą potrzebne. Przy remoncie trzeba zadbać o takie rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AngelikaGregs
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do renowacji jest potrzebny nawet bardziej zaufany fachowiec niż do budowania.
_________________
materiały tapicerskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dachówka
Przy planowaniu budowy domu warto porozmawiać z architektem na temat specyfiki zabudowy w danej okolicy tak, by podczas prac nad wizualizacją obiektu dopasować go do już istniejącej architektury. Nie dlatego by się nie wyróżniać, lecz przede wszystkim, aby nasza posesja wpisywała się w charakter budownictwa na tym obszarze. Dobrze mieć też na uwadze, że w niektórych rejonach kraju mogą istnieć odgórne wytyczne dotyczące zarówno wysokości budynku, jak i wykorzystywanych pokryć dachowych, do których należy się dostosować - informacje na ten temat otrzymamy w urzędzie gminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami taki remont wychodzi drożej niz budowa domu;p Ale to zależy wiadomo od stanu w jakim jest stary dom. My teraz planujemy wymiane kominka. Stary wygląda tragicznie. Znalazłam już różne wkłady kominkowe na http://ignif.com/wklady-kominkowe/ Na pewno wam też się takie przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcemy z mężem wymienić meble w kuchni. Są to meble jeszcze po mojej babci. Z jednej strony jest mi ich szkoda, a z drugiej już nie mogę na nie patrzeć, chciałabym mieć nowoczesną i piękną kuchnię. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne i niedrogie meble kuchenne kielce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz remontujecie taki dom to warto moim zdaniem jest pomyśleć o wyborze odpowiedniego ogrzewania. Na pewno moge wam polecić tą firmę https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje , która zajmuje sie między innymi montażem ogrzewania ściennego, które z tego co czytałem jest bardzo wydajnym rozwiązaniem wartym uwagi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 27, 28, 29  Następny
Strona 2 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group