Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Internetowe znajomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marianwisn
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi znajomi spotkali się przez grę - metin. To było za czasów gimnazjalnych teraz mają po 25 lat, wtedy spotykali się i sporo pisali/dzownili do siebie az do czasów studiów, wtedy razem zamieszkali i się zaręczyli. Udało im się mimo że byli dosłownie z dwóch konców polski. Żadne z nich nie szukało miłości po prostu grali i się polubili ot tak
_________________
Busy do Niemic - http://busydoniemiec.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mrówka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2019, 16:18    Temat postu: Re: Internetowe znajomości Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Kochane, żeby nie zaśmiecać wątku o pierwszym spotkaniu opowieściami o spotkaniach internetowych, pozwoliłam sobie założyć nowy temat.

Ponawiam pytanie do osób, które poznały się przez internet - jak to się zaczęło, na portalu randkowym, hobbistycznym, czacie, gg czy innym komunikatorze? Ile czasu minęło do pierwszego spotkania? Czemu akurat internet?


Słyszałam powiedzenie co ma być to będzie ,przeznaczenia nie oszukamy . I tak jest,nawet i przez internet można trafić na swoją miłość.
_________________
http://kominiarzbusko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka21
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 13 Kwi 2019, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno tak, ale czy przeznaczenie istnieje ? ja nie wierze w takie rzeczy... Trzeba się starać żeby coś zrobić, nie możemy czekać na przeznaczenie bo samo nie przyjdzie!
_________________
powody gdy kobieta nie odpisuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilka21 napisał:
podobno tak, ale czy przeznaczenie istnieje ? ja nie wierze w takie rzeczy... Trzeba się starać żeby coś zrobić, nie możemy czekać na przeznaczenie bo samo nie przyjdzie!


Przeznaczenie istnieje tylko w bajkach... :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób zaczyna poszukiwania w sieci, np. na portalu https://randkuj.my/ gdzie rejestrujecie się za darmo. Miejsce sprawdzone, bezpieczne, kontrolowane zatem ryzyko oszustwa niewielkie. Tam jest tylu użytkowników, że prędzej czy później trafi swój na swego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja...przeznaczenie to tylko bajka dla romantyków i romantyczek... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja randkuję poprzez portal https://randkiwsieci.com/ . Dzięki takiemu rozwiązaniu wybieram to na co mam ochotę. W dodatku jestem tak anonimowy. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sob 3 Sie 2019, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyznaję zasadę że można wszędzie kogoś poznać. Także nie ma co się ograniczać i trzeba wszędzie korzystać z okazji. W sieci też można się logować na różne portale,ale oczywiści najważniejszy tutaj jest stały dostęp do internetu https://www.upc.pl/internet/kup-internet/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psmitham
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie należy podać swoich danych komuś poznanemu w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama poznałam mojego obecnego faceta w internecie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona. Nie mam zbyt dużo czasu wolnego, a tak to w internecie poznań https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/swiatlowod udało mi się spotkać ciekawą osobę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 18 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group