Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mechanika samochodowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hilariousx
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 9:07    Temat postu: Mechanika samochodowa Odpowiedz z cytatem

Będzie stereotypowo - jestem facetem, więc interesuję się samochodami i wszystkim, co z nimi związane. Moja małżonka nie podziela mojej pasji, ale ją w pełni rozumie - i m.in za to ją kocham Razz
Wprawdzie sam prędzej coś naprawię niż zepsuję, ale z grzebania pod maską mam sporo frajdy. I sprawdzony warsztat, który wszystkie moje "eksperymenty" jest w stanie odwrócić lol Ostatnio załatwiłem wtryskiwacz, ale kolega-ProfiMechanik naprawdę zna się na swoim fachu Rolling Eyes Looknijcie na jego stronkę http://dieselserwismleczna.pl/regeneracja-wtryskiwaczy-naprawa-pomp-wtryskowych/ od razu widać, że wie co pisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 1 Lut 2023, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto poszukuje akcesorii i urządzeń spawalniczych polecam zajrzeć do https://techgaz.pl/. W ich asortymencie znajdziecie Państwo materiały spawalnicze, druty, elektrody, chemię spawalniczą, artykuły BHP oraz produkty do cięcia i szlifowania czy osprzęt około spawalniczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarzyna_S
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2023
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 10 Lut 2023, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakiegoś dobrego mechanika samochodowego w Bydgoszczy?
_________________
szkolenia biznesowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia, wybór odpowiedniego wyposażenia może istotnie usprawnić pracę. Dlatego warto dokładnie rozważyć, jakie elementy wybrać, aby spełnić potrzeby konkretnego projektu. Na stronie https://czesci.gizo.pl/blog/akumulator-trakcyjny-jaki-wybrac-i-jak-go-prawidlowo-ladowac/ są informacje dotyczące prawidłowego ładowania akumulatora trakcyjnego. Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego podejścia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 13 Cze 2023, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o warsztaty to na pewno przyda się w nich dobrej jakości sprzęt w postaci osuszaczy, filtrów jak i wydajnych kompresorów. Odwiedź witrynę https://www.almig.pl/osuszacze-i-filtracja/ i tu znajdziesz niemiecką jakość w rozsądnych cenach. Idealny partner do takich zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 2 Paź 2023, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie naprawdę sporo rzeczy w biznesie jednak jest nakierowanych na sukces, ale to dlatego, że staram się grać zespołowo. I jak sobie mogę naprawdę wiele rzeczy powiedzieć, to na pewno to, że listwy do dozowników oleju muszę odpowiednie kupić. I nie mogę się zdecydować, gdzie je dostanę w dobrej cenie. Dajcie znać, może to rozbuduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Walczak
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2024
Posty: 3

PostWysłany: Pią 22 Mar 2024, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przy wyborze używanego auta pamiętajcie, nie liczcie na okazję, białe kruki są bardzo rzadko i trzeba za nie zapłacić. Na pewno bym omijał szerokim łukiem handlarzy i autokomisy. Większość aut sprowadzanych z zachodu do wraki z przekręconym licznikiem, w kraju naprawiane i picowane, mimo że proceder cofania liczników jest karalny, to bardzo ciężko udowodnić sprzedającemu, że to on cofną licznik. Klimatyzacja nabijana gazem propan butan, naklejki informujące o wymianie oleju, filtrów oraz książki serwisowe kupowane są w internecie, to tylko wierzchołek góry lodowej, wszystko robione najmniejszym kosztem.
Nie spotkałem jeszcze handlarza, który nie kłamie - poprostu by nie wyżył. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenie, jakie samochody są wypasione, jak dojdzie do oglądania, to połowy wyposażenia nie mają. Tłumaczenie oczywiście to syn, żona, dziadek dodawał ogłoszenie, handlarz nic nie wiedział.
Wszystko po to, by tylko ściągnąć klienta, omotać i sprzedać.
Chcąc kupić auto, trzeba szukać na portalach ogłoszeniowych jak https://tuauta.pl/ tylko od osób prywatnych, najlepiej od pierwszego właściciela, który ma książkę serwisową i można ją sprawdzić w tym serwisie. Za takie auto zapłacicie 2 000 może 3 000 tysiące więcej niż cena giełdowa, ale uwierzcie, że warto, bo za naprawę zapłacicie o wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group