Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sparwdzone biuro rachunkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja współpracuję z biurem rachunkowym https://superksiegi.pl/ z Wrocławia, internetowo. Wszystko załatwiam szybko i sprawnie, nie było żadnych problemów. Do tego ceny mają dobre, a zmiany w prawie mają szybko ogarnięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 239

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do biura to ja nie mam nikogo do polecenia, bo w firmie mam zatrudnioną księgową. Ale za to chętnie doradze pewną kancelarię, która nie raz ratowała moją firmę z opałów. W Gliwicach jest ta kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, inaczej legaleo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeciaKorpo
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzonym biurem rachunkowym jest Biuro Kooperacja z Poznania - korzystam z ich usług od lat dla swojej firmy i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie jakieś sprawdzone biuro rachunkowe kraków? Moja księgowa na etacie nie wywiązała się odpowiednio z obowiązków i postanowiłam skorzystać z jakiegoś biura. Fajnie gdyby świadczyło również doradztwo podatkowe kraków. Moja firma bardzo ucierpiała przy poprzednich rozliczeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 15 Mar 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sami dacie radę? Ja na ten przykład korzystam z programu pit https://www.pitax.pl/?kod=6xpOfF23Swt Nie jest to taki zwyczajny program, bo otrzymuję tu za polecenie strony nagrody. Bardzo rzetelnie prowadzona strona. Czytelna i wszystko proste w obsłudze. A nagrody już otrzymuje się za samo rozliczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flind
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej jest samemu prowadzić księgowość. Wiem, że może nie jest to zadanie dla każdego, ale ja osobiście nie mam z tym problemów, szczególnie odkąd dostępne są programy do rozliczeń pit.
_________________
pit program 37
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Czw 11 Maj 2023, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz programu do fakturowania, to polecam zwrócić uwagę na Faktura VAT 2023 od RafSoft. Program ten jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze, co jest dla mnie kluczowe. Dostępne są różne wersje, w zależności od potrzeb Twojej firmy, a także oferowane są dodatkowe funkcjonalności, takie jak obsługa korekt i faktur korygujących czy generowanie plików JPK_VAT. Co ważne również zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz możliwość przetestowania programu za darmo przez 30 dni. Dzięki temu można sprawdzić, czy program spełnia nasze oczekiwania. Polecam zajrzeć na https://rafsoft.pl/ i koniecznie daj znać na jaki wariant się zdecydowaliście dla swojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie nie biuro rachunkowe, a kancelaria prawa podatkowego, ale naprawdę polecam Wam tę firmę https://www.blogopodatkach.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To najlepiej poszukać w swojej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka69
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2023
Posty: 19

PostWysłany: Nie 1 Paź 2023, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozważyć ofertę Aforti ac w dziedzinie zarządzania personelem i bieżącej administracji, ponieważ są specjalistami w tych obszarach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group