Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka prywatna czy zdarzyło się Wam wziąć
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 7:10    Temat postu: Pożyczka prywatna czy zdarzyło się Wam wziąć Odpowiedz z cytatem

Jakie macie nastawienie do tak zwanych pożyczek prywatnych.... Ciekawa jestem czy zdarzyło się Wam taka pożyczkę wziąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie jestem przekonana do takich pożyczek chociaz raz zdarzyło mi się taką pożyczke wziąć. Po prostu brakowało mi danego dnia pieniędzy i nie miałam czasu aby starać się o pożyczkę w banku.Miałam zdonlość ale nie mialam czasu i to własnie mniej skłoniło do wzięcia pożczki. Byłą to darmowa pożyczka przez internet i dzięki temu nie kosztowało mnie to ostatecznie niczego
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/jak-internet-rzeczy-wplynie-na-sektor,77,0,2400077.html
Aktualnie wiele firm daje takie pożyczki
Vivus
Wonga
Netcredit
Szybka gotówka

Poza tym w sieci jest wiele porównań. W ostateczności możesz skontaktować się z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy pożyczki nie brałam i w najbliższym czasie nie planuję brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem sceptyczny względem takich pożyczek. Fakt dostajesz kasę o ręki i spłacasz od ręki, i spłacasz nie mało. W banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent rozłożona na 24 raty a rrso wynosi 2,88%. Jak pożyczysz 4 tys to oddajesz 4120 i ani zeta więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnie w życiu bywa, czasem jest problem ze zdolnością albo zależy na czasie to wtedy lepiej skorzystać z takiej oferty pożyczkowej https://kokos.pl/ . Wniosek można złożyć online, decyzja jest dostępna w kilka minut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najlepiej jest nigdy nie zaciągać żadnych zobowiązań, kredytów, pożyczek itp. Jednak mało kogo stać na taki komfort w życiu. Większe rodziny też mają szanse na pożyczki, szczególnie ze względu na opcję jaką opisują na https://www.zadluzenia.com/pozyczki-na-swiadczenia-rodzinne-500-plus/ czyli pożyczki na 500 plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety mało kto może pozwolić sobie na życie bez kredytu czy pożyczki, jak już zauważono powyżej. Jest w tym gro osób, które nie mają szans na kredyt w banku. Dla takich osób często jedynym rozwiązaniem jest pożyczka pozabankowa. Takie znajdziesz chociażby na stronie https://sprintcash.pl/ . Warto sobie zerknąć, bo z tego co się orientuję to na taką pożyczkę mają szansę również osoby z zajęciem komorniczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jeszcze szukam odpowiedniej oferty. Raczej zdecyduje się na pożyczkę braną przez internet. Opcja od https://pozyczkaplus.pl wydaje się bardzo korzystna, mają pożyczki do 8 tysięcy a pierwsza do 2000 jest bezpłatna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet brałam w Kredyt OK pożyczkę. TO jest firma pożyczkowa, długo już działają i mają dużo oddziałów w całej Polsce. Także nie ma obaw że coś może pójść nie tak. Warunki umowy jasne, wiesz na dzień dobry ile musisz oddać i się na to zgadzasz albo nie. Ja ich mogę polecić, byłam zadowolona z obsługi i oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczkę prywatną nie, jeśli potrzebna jest na szybko dodatkowa gotówka to dużo lepiej wziąć chwilówkę w parabanku, na http://maszchwilke.pl/ o nich piszą. O prywatnych pożyczkach nigdy się więcej nie dowiadywałam, w sumie to nawet nie wiem jak takie pozyczanie się odbywa i gdzie osób które pieniądze pożyczą się szuka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group