Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf na ślub i sesje intymną 26.10.2019 r. ok.Warszawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajaPannaMłoda
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 20:25    Temat postu: Fotograf na ślub i sesje intymną 26.10.2019 r. ok.Warszawy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Szukam fotografa do 2 zadań. Pierwsze to oczywiście obsługa wesela 26 października 2019 (okolice Warszawy).
Drugie zadanie jest dość nietypowe, ponieważ zależy mi na sesji przedślubnej jako panna młoda (w stylu boudoir / akt). Oferta jest jak najbardziej poważna (takie ostatnie marzenie panny młodej uśmiech ). Szukam jednak profesjonalnego fotografa, który będzie miał pomysł na taką sesję. Proszę też odrazu o informacje o orientacyjnym koszcie.

Maja
Panna Młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leonka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam poszukać kogoś na facebooku, bo są różne grupy fotograficzne. Na pewno się uda. Najlepiej żeby jeden fotograf to wykonał, choć pewnie ciężko jest o takiego aktowego i "plenerowego" w jednym
zdjeciatomka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

załączam moje zdjęcia buduarowe: https://www.zdjeciatomka.pl/blog/prezent-na-wieczor-panienski/

oraz typowe ślubne: https://www.zdjeciatomka.pl/category/slubne/

popr.pisownię /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stardara
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 11:17    Temat postu: facebook Odpowiedz z cytatem

ja polecam rowniez na facebooku poszukac duza ilosc osob sie tam reklamuje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weselonka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Ci świetnego fotografa z Rzeszowa, który świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Dzięki niemu moja sesja ślubna wypadła w 100% tak jak sobie wymarzyłam. To właśnie ten pasjonat udowodnił mi, że sesje plenerowe wcale nie muszą być nudne i sztampowe. W jego obiektywie zarówno ja, jak i mój mąż wyglądaliśmy po prostu przepięknie. Myślę, że spory wpływ na efekt finalny sesji miało również to, że wynajęty przez nas specjalista dysponował profesjonalnym sprzętem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: