Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Intercyza przedmałżeńska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 25 Lis 2015, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w ogóle myślę, że nikt tutaj na forum nie może określić czy nasze związki są szczere czy nie.
Każdy funkcjonuje inaczej i myślę, że obecny mąż Tynki znał jej punkt widzenia i to akceptował.
Gorzej jest, jeśli tak jak Mani mówi, miłość jest ślepa.
Ale ja osobiście uważam, że ślepa miłość to nie miłość tylko zauroczenie. Ludzie, którzy się bardzo kochają i ich uczucie jest już bardzo dojrzałe to doskonale myślą o swoim życiu i bezpieczeństwie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia1990
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2016, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę śmieszą mnie odpowiedzi w rodzaju "intercyza to głupota". Kwestia rozdzielności majątkowej przed ślubem to bardzo ważna sprawa, nie rozumiem jak można to bagatalelizować. Jeśli chcecie się tym zająć i szukacie dobrego notariusza w Warszawie, to polecam tę kancelarię -
notariusz warszawa mokotów. Ja u nich załatwiałam wszystkie sprawy prawne przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yego18
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sob 7 Sty 2017, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszukała porad prawnych na blizejprawa.pl uśmiech
_________________
Cudownie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez notariusza ani rusz uśmiech Inaczej intercyzy nie spiszecie. Polecam Wam dobrą panią notariusz z Koszalina, to Małgorzata Posyniak. Ona Wam na pewno wszystko wytłumaczy i pomoże we wszystkich formalnościach. Więcej o niej poczytacie na stronie http://krajowy.biz/firma,dobrynotariuszszczecinpl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sybil
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Lut 2017, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam będę dążyła do sporządzenia intercyzy. Ja majątku jako takiego nie mam, więc nic bym nie straciła, ale mój narzeczony ma i szczerze mówiąc, wolałabym, żeby czuł się bezpiecznie i żeby nie myślał, że chcę go "zrobić na czysto" oczko Przecież intercyza to tak naprawdę zabezpieczenie w razie rozwodu, których w naszym kraju jest coraz więcej, nikt nie mówi, że nie możemy sobie żyć tak, jakby jej nie było oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ogólnie szukacie jakiś porad prawnych z różnych dziedzin prawa to sądzę, że godny polecenia jest portal https://lexhelper.pl . Znajdziecie tam darmowe porady prawne od fundacji skupiającej wykwalifikowanych prawników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spencer.josue
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozdzielność majątkowa czasem może nas w przyszłości uchronić przed różnymi sytuacjami, a nie musi być zawsze wyrazem braku miłości. Jakie macie doświadczenia z tym związane?`
_________________
rozdzielność majątkowa a dziedziczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dusiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest co dzielić to jak najbardziej uśmiech w tej kwestii na pewno będzie potrzeba pomoc, kogoś kto Wam sporządzi umowę, przede wszystkim doradzi i podpowie co i jak. Ja korzystam z usług https://kruczek.pl/ i jest bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerhold.hazle
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co się robi intercyzę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strona 25 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group