Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd za granicę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 105

PostWysłany: Sro 22 Sty 2014, 15:08    Temat postu: Wyjazd za granicę Odpowiedz z cytatem

Czy rozważacie możliwość wyjazdu po ślubie z kraju. Tak, aby zarobić na start życiowy. Razem, czy tylko mąż, żona z dzieckiem...macie takie plany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czk
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w obecnych czasach co drugi mąż się nad tym głowi.

Wiadomo, wszyscy marzymy o mieszkaniu bez kredytu, o samochodzie, pieniądzach na wakacje, albo po prostu na życie.

Z doświadczenia swojego, jak i znajomych mogę napisać, że wyjazd dłuższy niż 3 miesiące w pojedynkę jest dużym testem dla związku. Nie polecam takiej opcji. Najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd wraz z małżonką. Będzie Wam raźniej i bezpieczniej, łatwiej będzie Wam znosić początkowe trudy życia za granicą.

Niestety nie znam nikogo, kto emigrował z dzieckiem, wszyscy dzieci robią dopiero po wylądowaniu oczko.

Nie polecam też latać w ciemno, a tym bardziej jeżeli nie macie dobrego fachu w ręku, łatwo spalić w ten sposób wszystkie oszczędności i wrócić z niczym.

Jeżeli nie macie konkretnych studiów/doswiadczenia zawodowego/kursów, postarajcie się o to przed wyjazdem. Lepiej odwlec wyjazd rok - dwa, niż - w najlepszym wypadku - pracować na zmywaku na czarno lub za minimalna pensję.
_________________
Zapraszam na moją stronę poświęconą fotografii ślubnej w Warszawie uśmiech Link w profilu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim przestrzegam przed wyjeżdzaniem w pojedynkę, to nie jest nic dobrego dla żadnego związku, a szczególnie dla młodego małżeństwa. Z obserwacji też wiem, że związki za granicą dość łatwo się rozpadają, tutaj jest kompletnie inne życie, nie ma dokąd uciec jeśli coś się nie układa, komu się wyżalić, nie ma rodziców na których można by było liczyć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wyczytałem bardzo fajny artykuł o tym na http://echolink.pl/ mają tam bardzo ciekawy artykuł, co warto odwiedzić i gdzie jechać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz wyjazd za granicę, to koniecznie użyj sobie wcześniej melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu będziesz ładnie opalona i to na całkiem długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Pon 22 Maj 2023, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wyjeżdżamy, ale żeby odpocząć. Postawiliśmy kolejny raz na wczasy z Konsorcjum.pl. Lecimy na Arubę! Jestem niesamowicie podekscytowana - biały piasek, kryształowa woda i różowe flamingi! Cieszę się jak nigdy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Pon 29 Maj 2023, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając informacji na temat radzenia sobie z tęsknotą dzieci na wakacjach, natknąłem się na artykuł na https://mamanawypasie.pl/2022/01/dzieciece-tesknotki.html. Zawiera on cenne porady na ten temat. Warto przeczytać, jeśli macie podobne pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My skorzystaliśmy z oferty biura Konsorcjum.pl i pojechaliśmy do Indii. Była to opcja bardziej atrakcyjna cenowo niż na własną rękę. Mieliśmy okazję zobaczyć życie lokalsów i ogólny klimat. Wyrobiliśmy sobie swoje zdanie, choć wiadomo, że życie w jednym miejscu dłużej, a wakacje to coś czego nie da się porównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group