Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odkurzacz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 10:58    Temat postu: Odkurzacz Odpowiedz z cytatem

Cześć! uśmiech jaki polecacie odkurzacz? Aktualny, stary mi się zepsuł i nie wiem, jaki kupić, a wiadomo, że rynek zawalony... mam dwa małe dywany, ale odkurzam też same podłogi i inne rzeczy: płytki, panele, wnętrze samochodu, pajęczyny na ścianie itp. Jakie macie sprzęty i czy warto je kupić? Chciałabym, aby nie był zbyt głośny, dobrze zbierał kurz i włosy np. Nie wiem czy wziąć workowy czy ten na wodę? Podobno firma https://www.rainbowodkurzacze.pl/ ma świetne odkurzacze wodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haneczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob 30 Mar 2019, 16:59    Temat postu: Polecam odkurzacz hybrydowy Odpowiedz z cytatem

To jako prezent ślubny? uśmiech Ja się długo zastanawiałam, czy chcę odkurzacz z filtrem wodnym, czy bezworkowy i w końcu zdecydowałam się na Thomas Amfibia - można korzystać z filtrem wodnym albo z cyklonowym, można nim myć podłogi, ma końcówkę piorącą, więc czyszczę nim dywany, kanapę, fotele - rewelacyjne są te ssawki. No i ma dużo końcówek w standardzie. Dodatkowo podczas odkurzania z filtrem wodnym, ze zbiornika na wodę czystą wydobywa się taka mgiełka, która bardzo fajnie nawilża powietrze. Mam go od listopada i jestem z niego bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateuszi
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukając odkurzacza patrzę na jego parametry bardzo dokładnie, by mieć pewność, że poradzi sobie z sierścią mojego kota. Trochę jej zostawia a warto mieć możliwość sprzątnięcia tego, dlatego biorę pod uwagę te modele:
https://kb.pl/porady/wybieramy-odkurzacz-dla-posiadaczy-zwierzat-ktory-model-poradzi-sobie-z-sierscia-_wp19/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na Electroluxa. Jest świetny pionowy, bezworkowy Pure F9. Sama go mam i jestem zadowolona. Jest lekki, zwrotny i łatwy w przechowywaniu. Świetnie wygląda jako prezent więc moim zdaniem się sprawdzi 🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 7 Lip 2019, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajerów do odkurzaczy to teraz rzeczywiście trochę jest. Pytanie tylko na ile one rzeczywiscie się sprawdzaja i czy nie sa tylko etykietka dołaczaną do produktu. Mam standardowy workowy Zilan, koszt to niecałe 170 zł, lekki, niepozorny a daję rade za trzy te 'z wyzszej półki'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie jestem zwolenniczką tych wszystkich bajerów, ponieważ ułatwiają mi życie, a w tym wypadku sprzątanie. Do czyszczenia podłóg mamy mop 4w1 hizero. Zbiera nawet sierść psa. Chodzi cichutko, więc mogę posprzątać jak moja córcia ma drzemkę. Mega oszczędny, zużywa niewielkie ilości wody. Możecie go sobie zobaczyć na stronie http://sternapolska.pl Jestem z niego zadowolona. Zamawiałam prezentację domową. Warto, bo wtedy zobaczycie jak pracuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta daży do tego, aby jej dom był czysty i lśnił uśmiech Do tego jednak niezbędne są sprzęty - nie tylko odkurzacz, ale również mopy, myjki i wiele innych. Jeśli nie znacie sklepu https://www.leifheitsklep.pl/ to polecam wam tam zajrzeć. Mają szeroki wybór takich właśnie sprzętów, na pewno wybierzecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc ostatnio także szukałam dla siebie jakiegoś odkurzacza i trafiłam na taką ofertę https://www.oleole.pl/odkurzacze,typ-odkurzacza!bezworkowy.bhtml odkurzaczy bezworkowych. Sama idea takiego odkurzacza bardzo mi sie podoba i według nie to na prawdę wygodne rozwiązanie. A co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie poleca Roomby? Moim zdaniem robot odkurzający to najlepsze co można sobie sprawić w prezencie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viola98
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sob 7 Mar 2020, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam roombę, masz rację to najlepsze "rozwiązanie odkurzające" jakie można sobie zafundować. osobiście żałuję, że tak późno kupiliśmy i że tyle czasu sami odkurzaliśmy. Było to całkowicie bez sensu, skoro można wrócić do posprzątanego mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group