Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nauka jazdy warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 16:29    Temat postu: nauka jazdy warszawa Odpowiedz z cytatem

Miałam trudności w zdaniu prawa jazdy. Musiałam dokupić sobie dodatkowe godziny żeby wyjeździć. Kolega polecił mi zmienić szkołe jazdy na szkoła jazdy warszawa . Tak zrobiłam, to była dobra decyzja. Jestem zadowolona bo dzięki panu instruktorowi w ciągu tych dodatkowych godzin nauczyłam się więcej niż przez całe jazdy w innej szkole. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flovers
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu iść na kurs prawka do sprawdzonego OSK. Dzięki temu nie powinno być problemów ze zdaniem egzaminu uśmiech
_________________
oskmaster.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2019, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja poszłam na kurs do Motostart na Racławickiej bo wszyscy znajomi mi tą szkołę polecali którzy robili prawko, cieszy się dużą renomą i wysoką zdawalnością a o to przecież chodzi żeby zdać szybko egzamin i jeździć własnym autem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu również jest bardzo dobra szkoła jazdy - Zdaj Prawko, którą mogę każdemu śmiało polecić. Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to warto się do nich zwrócić, bo uczą tak dobrze, że egzamin nie stanowi problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o oferty odnośnie szkół jazdy to jest ich sporo, ważne aby wybrać najlepszą. Tutaj http://www.oskefekt.lublin.pl/ jest bardzo dobra placówka z wieloma dobrymi opiniami na necie. Jak chcesz zdać za pierwszym razem, wybieraj szkołę która uczy jeździć a nie która uczy pod egzamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiepsko jest zdawać prawko w Warszawie. Bardzo to kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 24 Lip 2019, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musiałam się sporo namęczyć przy wyborze szkoły jazdy warszawa jest przepełniona jeżeli o tym rozmawiamy jednak zaufałam znajomym i udało się trafić zarówno na dobrego instruktora jak i egzaminatora i jak mozecie sie domyslic... zdałam!wykrzyknik! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sob 11 Gru 2021, 16:08    Temat postu: prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Dzięki nauce tutaj bez problemu zdałam egzaminy. Instruktorzy mają wspaniałe podejście i co ważne samochody są bardzo zadbane i dobrze wyposażone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Pon 6 Mar 2023, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tutaj - https://www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow-2/
Mają także jazdy doszkalające oraz bogatą ofertę kursów na prawa jazdy w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group