Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna Poznań
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre opinie ma medycyna estetyczna Felkner - warto sobie zerknąć uśmiech Ja planuję teraz zabieg lipolizy. Jak nie wiecie na czym polega, to najlepiej jest o nim przeczytać tutaj http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/lipoliza-iniekcyjna/ . Dla osób, które zmagają się z tkanką tłuszczową to strzał w dziesiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnostwo sie teraz mowi o zabiegach z medycyny estetycznej. Jest ich wiele dostepnych. Taki zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters pomogl mi nawilzyc skore. Przez zime mam ja bardzo wysuszona i kosmetyki nie daja rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawą opcją na zabiegi medycyny estetycznej są mirady. Zabieg od https://lipoline.pl/miradry/ pozwala wam na pozbycie się przykrego problemu nadpotliwości pach. Jeżeli antyperspiranty to zdecydowanie za mało dla was to warto przemysleć taką opcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrą klinikę medycyny estetycznej na pewno warto zerknąć sobie tu https://www.magicznaklinika.pl/ szczególnie, jeśli chodzi o modelowanie ust. Mają rozsądne ceny, często można trafić na różne promocje, lekarze znają się na tym co robią więc jak najbardziej warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Sob 16 Mar 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat miałam okazje korzystać już z kilku zabiegów Magicznej Kliniki i strasznie się ciesze, że zwykle trafiam pod opiekę i wprawne ręce dr. Świercza. Zaufać im to podstawa, specjaliści pierwsza klasa a same zabiegi trafione w 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012, czy tego typu zabieg jest bardzo bolesny? Powiem szczerze, że bólu właśnie obawiam się najbardziej. Nie ukrywam, że chciałabym poprawić nieco wygląd swoich ust ale póki co jeszcze trochę się waham...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest bolesny. Z resztą dostajesz znieczulenie miejscowe, smarują takim specjalnym kremem i praktycznie nic nie czuć. Nawet gdyby coś leciutko zabolało to chyba warto troszeczkę pocierpieć żeby potem móc się cieszyć pięknymi, kuszącymi ustami ?oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam i czytam, chyba faktycznie ceny najlepsze w Magicznej Klinice no i mnóstwo pozytywnych opinii w sieci, zwłaszcza o dr Bobowskiej i Świerczu. Zadzwonię w przyszłym tygodniu - do odważnych świat należy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na zabieg u nich naprawdę nie ma się czego obawiać. Sama na początku miałam wątpliwości, to fakt, ale potem cieszyłam się strasznie, że podjęłam taką decyzję a nie inną. U Ciebie z pewnością będzie tak samo oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kosmetologie estetyczną to polecam Gabinet Bloom. miałam u nich ten zabieg - http://www.bloomkosmetologia.pl/kosmetologia-estetyczna/mesotherm-globalna-odnowa/ A w sumie trzy zabiegi, bo to takie 3w1 i z efektu jestem naprawdę zadowolona. Nie spodziewałam się, że będzie widoczny od razu, a był uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group