Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie lampy do kuchni?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KUBA1983
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Łowicz

PostWysłany: Wto 20 Lut 2018, 15:25    Temat postu: Jakie lampy do kuchni? Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam. Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakichś dobrych i sprawdzonych lamp... Czy dalibyście radę mi coś polecić w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy np. takie lampy aquaform to dobry wybór. Co na ten temat sądzicie?
_________________
Lękliwi ludzie żyją we własnym piekle. Można powiedzieć, że sami je sobie tworzą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Kwi 2018, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni to chyba najlepsze będą sufitowe. Popatrz sobie tutaj https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-sufitowe?page=3 właśnie w salonie agaty bralismy, ale do pokoju goscinnego - kinkiety w ostatnim czasie. Przejrzyj caly asortyment - maja kilka oryginalnych perełek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 24 Kwi 2018, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na oprawy sufitowe. To najbardziej praktyczne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieeknyolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz fajnych lamp to polecam stronę https://www.tomix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 3 Lip 2019, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak do kuchni to standardowo lampy wiszące chociaż w dzisiejszych czasach narobiło się tyle stylów wystroju wnętrz, że czasem można się spotkać z dziwnymi rzeczami no ale... jak kto lubi. Każdy swoje mieszkanie urządzi wedle swojego projektu i w swoim guście także nie ma co dyskutować język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloise.johnson
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Lut 2020, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni światło jest bardzo ważne, dlatego najlepszym wyborem będą żarówki ledowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam oprawy sufitowe. To dobre rozwiązanie, tylko trochę brakuje mi oświetlenie podszafkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii oświetlenia polecam Wam https://boxlab.pl/tasma-led-warszawa - sklep z oświetleniem ledowymi, lampami oraz meblami w bardzo dobrej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszystko znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sob 7 Mar 2020, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że dobrym wyborem mogą być jakieś lampy wiszące. Ostatnio spory wybór takiego oświetlenia i to w bardzo korzystnej cenie widziałem w tym sklepie https://www.fajne-lampy.eu/pl/lampy-wiszace-32/ . Ofertę mają moim zdaniem na tyle obszerną, że bez problemu każdy znajdzie tu idealne oświetlenie dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę możemy mieć różne pomysły na tę kuchnię i to jest właśnie piękne. W końcu nie każdy z nas lubi wersję A, albo B. Jest ich mnóstwo i możemy dowolnie dobierać. Ja nawet widziałam takie aranżacje kuchennego pomieszczenia, w którym było miejsce na lampę stołową https://www.cudownelampy.pl/lampy-stolowe.html . To naprawdę wskazuje, jak różnorodne możemy mieć pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group