Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

CNC
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hatiso745
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 10:02    Temat postu: CNC Odpowiedz z cytatem

Hej, mógłby mi ktoś polecic jakąś godną zaufania firmę która zajmuje się cięciem i freezowaniem ploterem CNC ? Chodzi mi głównie o wysoką jakość i względnie niskie koszta. Pozdrawiam Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hatiso745
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 9:44    Temat postu: Re: CNC Odpowiedz z cytatem

hatiso745 napisał:
Hej, mógłby mi ktoś polecic jakąś godną zaufania firmę która zajmuje się cięciem i freezowaniem ploterem CNC ? Chodzi mi głównie o wysoką jakość i względnie niskie koszta. Pozdrawiam Razz Razz


Po tygodniu poszukiwań znalazłem http://warmax.org.pl/produkty/ciecie-i-frezowanie-ploterem-cnc/
Bardzo mili ludzie idzie się dogadać we wszystkim ! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd potrzebujesz tej firmy, bo to ma duże znaczenie oczko Jeżeli działasz w okolicy Wyszkowa, w Województwie Mazowieckim, to mogę Ci polecić firmę Wiór Płyt. Ona ma siedzibę w Wyszkowie, z pewnością to firma z dużym doświadczeniem w tej branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie maszyny jak praktycznie wszystkie urządzenia w firmie są bardzo eksploatowane, a przez to i dochodzi do usterek, czy też po prostu do konieczności wymiany części. Tu warto znać takie miejsca jak https://technikcnc.pl/69-szyny-hgr-t-mocowanie-od-dolu gdzie mają bardzo duży wybór odpowiednich do profesjonalnych maszyn CNC części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmujecie się w swoich firmach obróbką metalu? Macie maszyny tego typu? Jakie wam się sprawdzają? Wiem, że maszyny do obróbki metali kupię można mieć solidne i właśnie nimi działać u siebie w firmie. Jak oceniacie maszyny tego typu? Często je zmieniacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polaksss
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 3:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że pomoc specjalisty będzie tutaj najlepsza. Ja bym to rozwiązał w ten sposób.
_________________
Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elkap2
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma firmę, w której używają właśnie takich narzędzi i maszyn uśmiech
_________________
http://ndtgorka.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hero321
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad firmą, która zajmuje się obrabianiem cnc. Tutaj chciałbym się zapytac osób bardziej doświadczonych. Jak wygląda to pod względem kosztów? Na co trzeba zwrócić uwagę i z czym należy się liczyć zakładając taką firmę? Swoją drogą to tutaj znalazłem parę urządzeń https://obrabiarki.biz.pl/promocje/66,3-tygodnie-z-cnc.html ale nie wiem co o nich myśleć. Czy ktoś dysponuje jakimiś rekomendacjami na ich temat? Z góry dzięki. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Evry
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma prezentuje się ciekawie i być może rozważę skorzystanie z ich usług, gdyż szukam firmy, która zajmuje się projektowaniem konstrukcji stalowych pod taśmy produkcyjne. W moich rodzinnych Katowicach znalazłem jedną firmę https://lucastech.pl/projekty-budowa-maszyn/ ale szukam rekomendacji oraz opinii na jej temat. Czy ktoś korzystał z ich usług? Jeśli tak to bardzo proszę o komentarz. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sstracke
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad użyciem ściernicy korundowej do szlifowania takich materiałów jak drewno czy stal. To popularne lamelki nadające się do szlifowania powierzchni płaskich i wypukłych.
_________________
ściernice listkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group