Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Miesiąc miodowy nad Bałtykiem?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 10:39    Temat postu: Miesiąc miodowy nad Bałtykiem? Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie?
Może warto odpuścić sobie dalekie podróże i spędzić miło miesiąc miodowy nad Bałtykiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to fajne rozwiązanie.
Tutaj https://www.kubryk.pl/rejsy/rejsy-po-morzu-baltyckim-2019 poczytaj sobie może coś więcej.
Piszą tam o tym, jak odbywają się rejsy po Morzu Bałtyckim.
Myślę, że to fajny pomysł na to, żeby ciekawie spędzić urlop, a przy okazji zrobić coś nietypowego.
Poczytaj tam sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 24 Lut 2019, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to całkiem niezły pomysł. Jedyny minus jest taki, że nie wiadomo jaka trafi się pogoda... Mimo to, jest tam wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym na pewno nie będziecie się nudzić (nawet w deszczowe dni).
Na dodatek, do Gdańska możesz znaleźć sporo tanich lotów: https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/gdn/gdansk a na miejscu możecie wypożyczyć samochód i zwiedzić całe wybrzeże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 4 Mar 2019, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie, moim zdaniem wyjazd nad polskie morze to super opcja. Oczywiście warto spędzić miesiąc miodowy w jakimś fajnym miejscu. Od siebie polecam Domy Skandynawskie w Pobierowie. To domki letniskowe wykończone w bardzo wysokim standardzie. Domy są blisko morza więc w każdej chwili możecie wyjść na plażę. Ponadto w Pobierowie i okolicach jest bardzo dużo atrakcji więc jak lubicie zwiedzać to będziecie naprawde zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Mar 2019, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezniku napisał:
Czemu nie, moim zdaniem wyjazd nad polskie morze to super opcja. Oczywiście warto spędzić miesiąc miodowy w jakimś fajnym miejscu. Od siebie polecam Domy Skandynawskie w Pobierowie. To domki letniskowe wykończone w bardzo wysokim standardzie. Domy są blisko morza więc w każdej chwili możecie wyjść na plażę. Ponadto w Pobierowie i okolicach jest bardzo dużo atrakcji więc jak lubicie zwiedzać to będziecie naprawde zadowoleni.


Brzmi ciekawie... szczerze, nigdy nie byłam w Pobierowie, więc może wybierzemy się w te wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jowiszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem też byliśmy nad polskim morzem uśmiech
_________________
najpopularniejsze hot spot owocówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o spędzeniu miesiąca miodowego na rejsie? Pytam, bo ostatnio na https://www.tanierejsowanie.pl/ widziałem naprawdę bardzo fajne oferty na coś takiego i wydaje mi się to bardzo ciekawą opcją. Chyba jak będę brał ślub to zdecyduję się właśnie na coś takiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, odnośnie wyjazdy widziałem bardzo ciekawe artykuły na http://www.luxtrip.com.pl/ , gdzie warto się wybrać i co zwiedzić, taki wypad jak dla mnie najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkgiraffe
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bałtyk jakoś nie uważam za dobre miejsce na tego typu wyjazdy. Pogodę ciężko jest przewidzieć, poza tym mega tłoczno i za głośno.
_________________
płoty metalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2019, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Kołobrzeg to idealne miejsce na miesiąc miodowy. Atrakcji sporo, piękne plaże, ekskluzywne hotele. I wspaniałe restauracje, najlepsza kuchnia włoska na pomorzu http://lavita.kolobrzeg.pl/, na pewno będąc w tym mieście do nich na obiad czy kolację trzeba zajrzeć. Mają ryby, dania mięsne każdy znajdzie danie odpowiednie dla siebie. I prawdziwe włoskie pizze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group