Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na zabieg mezoterapii igłowej w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 10:22    Temat postu: Gdzie na zabieg mezoterapii igłowej w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny gdzie w Krakowie mozna zapisać się na zabieg mezoterapii igłowej?I jak się do niego przygotować? Czy ogólnie jesteście zadowolone z efektów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Beauty Tower:
https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/ - na stronie znajdziesz kontakt. Chodziłam tam na zabiegi. W zasadzie to nie trzeba się przygotowywać w jakiś specjalny sposób.
Obecnie jestem po dwóch zabiegach i widzę pierwsze mega pozytywne rezultaty. Kilka dni temu miałam bardzo długi dzień i byłam potwornie zmęczona wieczorem. Po zmyciu makijażu okazało się, że prawie nie mam zasinień pod oczami co przy takim zmęczeniu było dla mnie normą.

Zaden krem na pewno nie dałby takich właśnie rezultatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zdecydowałam sie na przeszczep włosów, miała takie problemy z wypadaniem ze szkoda gadac w gole, teraz juz jestem po zabiegu i bardzo sobie chwale, Klinika Przeszczepu w Warszawie, maja bardzo dobre opinie, sama z doswiadczenia moge polecic to wlasnie miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group