Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Schubert- tak czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 25 Paź 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze że wszystko przebiegło po Waszej myśli i tylko to sie liczy uśmiech Nerwy to normalna rzecz przed każdym weselem,w końcu jest tyle zamieszania że faktycznie można się pogubic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Tercjak
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie 10 Kwi 2016, 6:46    Temat postu: Schubert - stanowczo nie !! Odpowiedz z cytatem

My odradzamy Schuberta ze wzgledu na kłopoty z reklamacjami. Kupowałem u nich pierścionek zarecznowy z duzą cyrkonia. Cyrkonia zle osadzona wypadła przy zareczynach i wtedy sie zaczeło. Pierwsza reklamacja uznana , pierscionek zrobiony. Po kilku dniach cyrkonia znów wypada. Oddajemy pierscionek na ponowna reklamacje. Z 14 dni dostajemy odpowiedz ze reklamacja jest nie uznan gdzyz pierscionek posiada uszkodzenia mechaniczne. Ide do salonu- pierwsze c chce zobczyc pierscionek. Jak sie okazuje jubiler ktory go naprawiał ułamał lapke ktora trzyma cyrkonie. Odmawiam przyjecia pierscionka spowrotem mowiac ze był cały kiedy reklamacja była składana. Pierscionek zostaje w salonie i idzie do naprawy ale juz do innego producenta. Po 14 dniach odbieramy pierscionek z wklejoną cyrkonia. Mija moze miesiac jak wypadaja małe cyrkonie. I znowu reklamacja , i znowu odmowa bo pierscionek ma uszkodzenia mechaniczne. Pierścionek powyginał sie po pierwszych naprawai i zdeformował. Tym razem odwołanie zlozone na pismie. Pierscionek oczywiscie w salonie. Sprawa ju zgloszona do Rzecznika praw konsumenta bo robia sobie poprostu jaja. Swoja droga dałem pierscionek do innego jubilera aby powiedział mi z czego jest zrobiony tak naprawde.Dostałem opie..... a zona musiała zatkac uszy aby nie padła na zawał. Ale jak widomo kazdemu poasuje co innego.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak są problemy z reklamacjami to zupełnie świadczy o firmie. Jeżeli nie rozpatrują reklamacji to lepiej omijać z daleka. Najlepsze firmy rozpatrują reklamacje i dlatego warto tam iść, bo zawsze można bezpiecznie można kupować.
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregoRy22
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytajcie w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie oczko
_________________
Serce musi mi krwawić w piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubkat
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Mar 2019, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antpecz
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo hej ha ludziska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group