Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaką drukarnię polecicie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 12:07    Temat postu: Jaką drukarnię polecicie Odpowiedz z cytatem

Szukam niedrogiej drukarni, w której mogłabym wydrukować zaproszenia ślubne.Kogo polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci drukarnię Openprint.Bardzo dobra drukarnia, w której drukowałam swoje zaproszenia (własnego projektu)
https://www.openprint.pl

Profesjonalna obsługa i przystępne ceny, poza tym zamówienie szybko zrealizoawne i co ciekawe to dostałam swoje zaproszenia o wiele szybciej niż moja koleżanka, która zamawiała gotowe już zaproszenia. Na logike to ona powinna dostać je szybciej a sama dostałam szybciej swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamdul
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zobacz na allegro uśmiech
_________________
Moje wypocinki fotografia ślubna fotograf ślubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Wto 5 Lut 2019, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby zaproszenia miały nadruk wysokiej jakości, tak by jak najlepiej się prezentowały. Taką wysoką jakość i rewelacyjną cenę znajdziesz w ofercie Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/. Dodatkowo mają darmową dostawę na terenie Polski i szybki czas realizacji takich zleceń. Myślę, że będziesz zadowolona z efektów. Gdybyś potrzebowała pomocy z projektem, to śmiało z tym też możesz się do nich zwrócić. Rewelacyjne i kompleksowe usługi, to ich właśnie wyróżnia na tle innych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koralia
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lat wszystko drukuję w kserkopie i zaproszenia na slub i na roczek później i kalendrze, zawsze wychodzi spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fabmal
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam witam xx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mstawskam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sob 30 Mar 2019, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja drukowałam zaproszenia u plakaty wrocław. Mają dobre ceny i jakość, zamawiałam około 150 sztuk. Dobry kontakt, szybka wysyłka. Projekt zamówiłam u grafika, a druk właśnie u nich. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Nie 7 Kwi 2019, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez internet dużo można zrobić w obecnych czasach. Nawet projekt baneru można wysłać, firma to wydrukuje a później wyśle kurierem. Widziałam też że można zamówić wydrukowanie czegoś w drukarce 3D jak tutaj http://3d-up.pl/ fajnie co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiwim
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, teraz się w Kserkopie opłaca drukować, bo można użyć zniżki 30% na pierwsze zamówienie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agris22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2019, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, chciałabym wydrukować zaproszenia slubne, ale nie wiem ile cenowo to wyjdzie. W sumie potrzebuję gdzieś 300 zaproszeń. Czy ktoś się orientuje ile to może wyjść? Kwestia drukarni też bardzo ważna. Mozecie polecić jakąś dobrą drukarnię w okolicach Krakowa?
_________________
drukfolder.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group