Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konferencja w okolicach Warszawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne miejsce jest koło Legionowa, taka sala Polna Róza -prócz tego że na miejscu fajnie organizują wszystko to też mają catering w ofercie i jest również pyszny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Josicka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 11 Lut 2019, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takiej konferencji wydaje mi się, że warto się zaopatrzyć w ciastka bankietowe. Ja nie tak dawno kupowałam z tej strony - https://cukiernia-hania.pl/catering/ciastka-bankietowe-i-slodycze-reklamowe. Goście byli zachwyceni smakiem i tym jak się prezentowały na stole Very Happy. Nie znam człowieka, który nie przepada za słodyczami więc kupno takich ciasteczek jest strzałem w dziesiątkę język!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że na konferencji musi sie pojawić jedzenie. Jeśli Warszawa to firma https://cateringowy.com/ będzie niezastąpiona. To odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Potrafią się odnaleźć na naprawdę sporych wydarzeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce to jedno, ale jeżeli organizujecie konferencje, to powinniście na pewno zadbać o wiele innych czyninków. Zobaczcie sobie co proponuje firma https://papilioagency.com Tu będziecie mogli liczyć na pomoc profesjonalnych hostess i modelek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksiwiec
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie 31 Mar 2019, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z firmą zazwyczaj jeździmy na szkolenia do ośrodków uśmiech Zawsze można przy okazji wypocząć.
_________________
Bernardynka – Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MoonQueen
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tylko czy sala posiada odpowiednie nagłośnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio na konferencje to tylko do Rzeszowa jeździmy, mamy tam sprawdzony hotel - https://www.imperium.rzeszow.pl/index.php/pl/ Zawsze wszystko odpowiednio przygotują i mają do tego jeszcze bardzo korzystną ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć tej Warszawy to już mamy trochę dosyć i bardziej interesują nas obiekty konferencyjne nad morzem to kilka nowych wpisów do notesu ważnych rzeczy zrobiłem. Jeżeli chodzi o polskie morze to jakie miasto najbardziej bedzie nadawac sie na szkolenie? Jakie sale konferencyjne nad morzem polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a znacie dobre miejsce, żeby zorganizować szkolenie agile pm połączone z kurs prince2? potrzebujemy załatwić coś takiego dla firmy
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten hotel http://hotellord.pl/sale_bankietowe w Warszawie ma dobre sale bankietowe i konferencyjne i polecam tam zorganizować bo bardzo fajnie się z nimi współpracuje. Byłem tam kiedyś jako gość a później wybrałem ich na organizację konferencji i wiem że zależy im na zadowoleniu gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group