Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobre kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie jakiegoś sprawdzonego balsamu to polecam przetestować ten -> https://www.orientana.pl/product/balsam-ciala-kostce-imbir-trawa-cytrynowa/. Według mnie jest on najlepszy na rynku, więc warto na niego postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Pią 1 Mar 2019, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o takie rzeczy to najlepsze są po prostu naturalne kosmetyki do ciała. Ja innych nie używam i nie mam żadnych problemów ze skórą czy cerą. Wam tez je polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 2 Mar 2019, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki kupuje w jednym miejscu i raczej wybieram pewne i naturalne. Do nawilżania skóry mam krem witaminowy Hildegard Braukmann. Oprócz witamin i olejku witaminowego ma on masło kakaowe i właśnie nim możemy nawilżyć skórę. Po każdej kąpieli się nim smaruję i pewnie za jakiś czas skóra będzie jędrna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Nie 10 Mar 2019, 12:14    Temat postu: kosmetyki mineralne Odpowiedz z cytatem

Mam wrażliwą cerę i może to właśnie to sprawiło, że tak bardzo lubię minerały. Od paru miesięcy używam podkładu kryjącego z eshopannabelle. Bardzo ładnie zakrywa niedoskonałości przy czym efekt można stopniować . Dodatkowo lekko matuje i cera wygląda bardzo zdrowo/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny,
Mam do was pytanie, ale nie do końca dotyczy ono kosmetyków lecz rzęsy . Niepodobają mi się i chce coś zrobić z nimi zrobić. Waham się pomiędzy przedluzanie rzes a sztuczne rzęsy . Myślicie, że co będzie lepszym rozwiązaniem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że żadna z was tutaj nie wspomniała o kosmetykach Oriflame. A szkoda... Moim zdaniem jest to firma godna uwagi i mają naprawdę dobre produkty. Zobaczcie chociażby tutaj https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup/foundation . Znajdziecie tam podkład do twarzy wysokiej jakości, który ładnie kryje niedoskonałości i łatwo się go aplikuje. Myślę, że taki produkt warto kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vollna
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 6
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo biorę ślub i zastanawiam się jakiej marki kosmetyki są najtrwalsze? Chciałabym by makijaż trzymał się do końca wesela i nie rozmazał się od potu czy łez. Co sądzicie o tej marce i o ich cieniach do powiek? https://neness.pl/freedom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sob 13 Kwi 2019, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego już czasu używam kosmetyków profesjonalnych wykorzystywanych w salonach, ostatnio testuję produkty do domowej pielęgnacji od Nanili - są delikatne ale skuteczne, świetne dla wrażliwców, poleciła mi je moja kosmetyczka, która na pół roku przed ślubem robiła mi peeling chemiczne również tej marki uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pią 17 Maj 2019, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uznałam, że ślub jest wyjątkową okazję i na makijaż poszłam do kosmetyczki. Miała profesjonalne kosmetyki, więc makijaż trzymał się całą noc, bez żadnych poprawek. Makijaż wykonany był przepięknie, dzięki temu czułam się jak księżniczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 20 Maj 2019, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo polubiłam się z kosmetykami od Christiana Laurenta https://christianlaurent.eu/. Sa łatwo dostępne ( w każdym Rossmanie), mają fajny stosunek jakości do ceny. Używam ich kremu 35+, płynu do demakijażu z wodą termalną czy aktywnego serum do rzęs. Rewelacja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 18 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group