Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna668
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie badania kontrolne to podstawa ! Każdy powinien dbać o siebie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skuwka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba sie badac i to regularnie. Wlasnie tutaj https://www.fitmedica.pl/echo-serca-echokardiogram/ w Warszawie na Bystrzyckiej zapiszemy sie na echo serca. Prywatnie szybko bedziemy miec zrobione takie badanie. Jak cos dzieje sie z sercem to warto to sprawdzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
bywalec
bywalec

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, to wszystko zależy od waszych potrzeb i dolegliwości. Ja na przykład lada dzień wybieram się na prześwietlenie rentgenowskie w Łodzi do https://rentgenlodz.pl/ ze względu na ich nowy sprzęt i świetne podejście do pacjenta. Poza tym wykonują badania z wykorzystaniem różnych filtrów, ograniczają też naświetlane pole i dostosowują dawkę promieniowania do potrzeb pacjenta.
Powrót do góry
KowalskaA
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno tu się z wami nie zgodzić. Ja jak sama mam jakieś podejrzenia, cos złego dzieje się z moim organizmem to stawiam na wizytę u lekarzy. Także takie miejsca jak https://ziplaboratoria.pl czyli punkty pobrań będą bardzo pomocne w postawieniu odpowiedniej diagnozy
Powrót do góry
ewula 72
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 9 Mar 2019, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trzeba się badać. Ja też ostatnio częściej chodzę do lekarzy niż zwykle. Wzrok mi trochę szwankuje i muszę korzystać z wizyty u okulisty. Jest takie centrum w oleśnicy One Day Clinic . Bardzo przyjemna Pani doktor tam przyjmuje. Mają nowoczesny sprzęt. Leczą też zaćmę ,ale to w Ostrawie tam mają swoją Klinike okulistyczną. Można zabieg refundować z polskiego NFZ.
Powrót do góry
Frania25
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trzeba się badć regularnie i sami musimy o tym myśleć bo nikt tego za nas nie zrobi. W tym miejscu https://www.gabinetusg.com.pl/ można wykonać wiele badań usg. Przynajmniej najważniejsze narządy należałoby raz na rok sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Strona 60 z 60

Skocz do: