Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie kosmetyki do oczyszczania cery
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 3 Lut 2019, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh używam tak wielu kosmetyków że aż ciężko coś konkretnie wam doradzić.. Dopiero co kupiłam taki https://www.allecco.pl/tolpa-dermo-face-sebio-peeling-3-enzymy-40-ml.html peeling z enzymami który zmniejsza zaskórniki. Przekonał mnie tekst reklamowy że od pierwszego użycia. Nie przyglądałam się za pierwszym razem, ale po kilku użyciach to rzeczywiście zauważyłam różnicę. Chyba się opłaca, a często w sumie zamawiam z tej apteki w dobrych cenach różne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 10:36    Temat postu: twarz Odpowiedz z cytatem

Również korzystam z peelingu enzymatycznego 2 razy w tygodniu, a dodatkowo codziennie myję twarz pianką i przecieram tonikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do oczyszczania cery używam tylko i wyłącznie łagodzącego mleczka do oczyszczania twarzy od firmy ravina. Bardzo lubię ten kosmetyk, bo nie podrażnia skóry, dzięki optymalnemu ph, poprawia jędrność i jest naturalny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Pon 4 Mar 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twarz nawet z niewielkimi niedoskonałościami musimy dobrze oczyszczać. Jest to konieczne, żeby się pozbyć krostek. Pasuje mi rześki tonik lawenda HB. Można nim myć twarz kilka razy dziennie. Delikatnie zbiera sebum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 10 Mar 2019, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Numer jeden dla mnie to pianka do mycia twarzy z miodem Manuka i mleczkiem pszczelim od Bielendy, seria jeśli nie przekręcam to Manuka Honey Nutri Elixir. Konstystencja pianki u mnie sprawdza się lepiej niż żele a sam produkt lepiej oczyszcza uśmiech. Warto spróbować zaszczkodzić nie zaszkodzi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Macie jakieś ulubione marki kosmetyków naturalnych do polecenia z trochę wyższej półki typu D'Alchemy , Alkemie? I konkretne, sprawdzone produkty z nich? - interesują mnie przede wszystkim produkty do codziennej pielęgnacji dla cery mieszanej lub tłustej. Dotychczas stosowałam Estee Lauder Day Wear Matte (ostatnio dowiedziałam się, że podobno ma zły skład) i w miarę mi pomagał, lecz po kilku godzinach znowu na twarzy pojawiał się nadmiar sebum ;< inne kremy nawilżające powodowały nadmiar sebum juz po godzinie, help!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 10 Lut 2022, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam aktualnie kremy odżywczego od Resibo ( swoją drogą wspaniałe kosmetyki naturalne do twarzy https://resibo.pl/ - tutaj jest ich strona, ogolnie dobrze jest polować na promocje, czesto można dostać niezłe zniżki przy okazji kupowania zestawów). No i prostu cudowny krem. Dostałam najpierw próbkę, która wystarczyła na ok. 3-4 użycia i każdego ranka po użyciu, która była nie do poznania - gładka, promienna, wyciszona, koloryt wyrównany. Jak kupiłam pełnowymiarowy produkt to trochę miałam z nim mieszane uczucia, bo nie wiedziałam czy mnie nie zapycha (chociaż używam milion nowych produktów na raz, więc nigdy nie wiem co na mnie akurat działa źle xD). Jakiś czas temu wróciłam znowu do niego, używam co 2-3 dzień i jest super. Efekt za każdym razem jest ten sam. Chociaż dla niektórych może być zbyt mało nawilżający. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia lepiej warstwy - wykończenie jest bardziej matowe. Z chęcią wypróbuję też inne ich produkty.

Zamówiłam sobie teraz serum do twarzy i ich słynny olejek uśmiech Czekam aż przyjdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

doradca kredytowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 14 Lut 2022, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak oceniacie przykładowo też kosmetyki AVON? Bo moim zdaniem tutaj też nie ma do czego się przyczepić... Poza tym jako avon konsultantka jeszcze taniej możecie je zamawiać, bez obowiązku sprzedaży. Dla mnie jest to super opcja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group