Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na obiad
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 270, 271, 272  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam ciekawy przepis na tej stronie: http://gazetka-lewiatan.pl/ w której także znajduje się gazetka lewiatan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie przepadam za gotowaniem, dlateog też często odwiedzam stronę https://glodny.pl - można tu zamówić świetne jedzenie z dostawą do domu. Dla mnie to genialne rozwiązanie, zwłąszcza że nie mogę czas czekania produktywnie wykorzystać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 8 Gru 2018, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na deserek macie już jakiś fajny pomysł?uśmiech Jeżeli nie to zaglądnijcie na stronkę http://www.sklep.savpol.pl gdzie kupicie ciekawe akcesoria i dekoracje cukiernicze. Z ich pomocą na pewno przygotujecie przepyszne wypieki i kolorowe torty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomyśl nad zakupem grilla Broil King? Daje on sporo zdrowych i przede wszystkim smacznych propozycji obiadowych oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrzucbrzuch
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Potrzebujemy:

Opakowanie piersi z kurczaka
Paczkę ryżu
2 papryki (najlepiej żółta i zielona)
2 duże cebule
2 ząbki czosnku
mały jogurt naturalny
przyprawa curry
przyprawa do kurczaka
pieprz
sól
papryka słodka
papryka ostra

Na patelni podsmażamy na małej ilości oleju lub oliwy z oliwek poszatkowaną cebulę i paprykę. Przyprawiamy je sola, pieprzem i paprykami w proszku. Kiedy cebula i papryka będą już miękkie dodajemy kurczaka i czosnek przeciśnięty przez praskę. Kiedy kurczak już się usmaży dodajemy mały jogurt naturalny (nie grecki bo niestety niefajnie się zważy).

Podajemy z ryżem ugotowanym wg. instrukcji na opakowaniu.
_________________
Porady treningowe i dietetyczne https://zrzucbrzuch.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smacznie to wygląda. U mnie dziś na obiad jest spaghetti z klopsikami i soem pomidorowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak gdzieś wyjść ? Znam znakomitą restaurację, w której twoje dzieciaczki będą szczęśliwe i najedzone. W restauracji Akademia w Warszawie twoje pociechy będą miały swoje male menu a także swój mały kącik do zabaw a ty na spokojnie zjesz sobie przepyszny obiad. Raz na jakiś czas to bardzo dobry pomysł odejść od codziennej rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem najlepszą kucharką i nie znam sprawdzonych przepisów, ale za to mogę polecić Ci inne rozwiązanie - dania gotowe. Możesz spróbować podać je swojej rodzinie, na pewno będą pozytywnie zaskoczeni. Ja wybieram https://www.proporcja.pl/, dietetyczne, bez konserwantów, sporządzone wyłącznie z naturalnych składników. Wybór jest duży, w pudełku znajduje się kurczak z sosem plus dodatki jak ryż czy kasza uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 21 Lut 2019, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to czasem, jak nie mam pomysłu na obiad, albo nie chce mi się po prostu gotować, to wybieram się do Bubbles Bar Warszawa . To fajne miejsce ze świetną kuchnią od najlepszych kucharzy i dobrym winem do posiłku oczko . Po obiadku wskakuję na Krakowskie Przedmieście na krótki spacer i do domku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio myślę nad jakąś ciekawą zupą. Według mnie zupy takie jak rosół i pomidorowa są bardzo dobre, ale fajnie jest zjesc czasami coś innego oczko. Ciekawe przepisy znalazłam na https://najlepszewkuchni.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 270, 271, 272  Następny
Strona 263 z 272

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group