Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabieg powiekszania ust Gliwice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 30 Gru 2018, 11:37    Temat postu: Zabieg powiekszania ust Gliwice Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam zapisać sie wreszcie na powiekszanie ust o którym myślałam od dawna....Doradzicie gdzie się wybrać w Gliwicach? Zalezy mi na naturalnym efekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci Arte Clinic:
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/nawilzenie-powiekszenie-modelowanie-ust
Wybrałam sie tam na powiekszanie ust po dłuuuugim zastanawianiu się czy iść czy nie. Mianowicie mam małe usta ale bałam się sztucznego efektu,który jest bardzo często widziany (szczególnie na okładkach brukowców). Jednak nie było czego się bać. Sama decydujesz, ile kwasu hialuronowego chcesz mieć wstrzyknięte i jesli marzy Ci sie delikatny efekt, to włąsnie taki delikatny efekt będziesz miała na twarzy.

Sama jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, bo wreszcie mogę sobie usta pomalować szminką, co wcześniej nie było możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi powiekszania ust nie sa dzisiaj straszne, wrecz coraz wiecej osob sobie robi takie. Ja nie bylam zadowolona ze swoich ust i skusil mnie Restylane Kysse. Wypelniacz dziala idealnie. Po zabiegu mam jedrne i pelniejsze usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie też tutaj https://www.magicznaklinika.pl/ . Mają różne lokalizacje i oferują teraz zniżki właśnie na zabieg powiększania ust - są świetni w tym co robią. Efekt jest naturalny i subtelny - bez przesadzonych, sztucznych, napompowanych ust. Ja ze swoich jestem bardzo zadowolona, właśnie tak je sobie wyobrażałam oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo trzeba czekać na efekt? I przede wszystkim: czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Sam widok igły mnie przeraża a co dopiero jak będą mnie nią kłuć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gliwicach nie znam ale w Katowicach jest klinika Dermed ktora powieksza i konturuje usta kwasem hiauronowym. Maja duze doswiadczenie i fajne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://magicznaklinika.pl/modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-poprawa-ksztaltu-zwiekszenie-objetosci masz opisany ten konkretnie zabieg - moim zdaniem nie boli i efekt jest lepszy, niż myślałam, ale nie sztuczny - naturalnie piękne, soczyste usta uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malina1 napisał:
Jak długo trzeba czekać na efekt? I przede wszystkim: czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Sam widok igły mnie przeraża a co dopiero jak będą mnie nią kłuć...


Na początku wiadomo, że masz opuchliznę i trzeba poczekać aż zejdzie... Myślę, że to kwestia indywidualna w każdym przypadku. Co do zabiegu - nie jest bolesny, robią Ci w znieczuleniu miejscowym ale ja praktycznie nic nie czułam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju, jak mnie się marzą takie piękne usta. Myślałam, że to drogi zabieg a tu zaskoczenie, bo w promocyjnej cenie niecałe 300zł uśmiech Mimo tego, co piszecie jakoś się boję, jestem umówiona do dr Roberta Świercza , coś możecie o nim napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma bardzo fajne podejście do pacjenta i wprawna rękę, nie poczujesz prawie nic podczas zabiegu. Do tego wyszukaj sobie opinie o nim - nie znajdziesz złego słowa. Trafiłaś świetnie, choć w Magicznej klinice nie ma przypadkowych lekarzy, wszyscy mogą się chwalić sukcesami i ogromna wiedza w dziedzinie medycyny estetycznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group