Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta / fotograf - zatrudniać czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konsulars
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie. Myślę, że przyda mi się to uśmiech
_________________
Łatwo - zbyt łatwo - zlekceważyć kogoś, kogo się nie lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wideofilmowanie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wstawić linka

Kamerzysta na wesele czy warto?

Po czasie się to zrozumie Smile
_________________
Twój Kamerzysta na wesele Łódź i Fotograf Ślubny Łódź w pakiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Palina_Wilk
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że w dzisiejszych czasach, w dobie rozwoju nowych technologii, które skutkuje tym, że prowadzimy niezwykle "zdigitalizowane" życie, wynajęcie kamerzysty i fotografa to swoisty must have. Warto bowiem pamiętać o tym, że jedynie wykwalifikowany profesjonalista dysponujący odpowiednim sprzętem i sprawnym okiem może najlepiej utrwalić ten niezwykle ważny dzień w życiu każdego człowieka. Fotograf na ślub z Częstochowy, który gościł na wielu weselach w mojej rodzinie, zawsze wspaniale utrwala dla nas wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
denim106
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 9
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fotograf to punkt obowiązkowy a wręcz najważniejszy na weselu. Dobrze jest także wybrać kamerzystę, ale to już bardziej kwestia dyskusyjna. Jeżeli zaś chodzi o fotografa to dobrze zrobiony reportaż ślubny pozwala w trwały sposób uwiecznić wyjątkowe chwile z dnia zawarcia związku małżeńskiego. Taka piękna pamiątka pozwala na zawsze zachować wyraziste wspomnienia. Serdecznie polecam zdecydować się na fotografa. uśmiech Kamerzystę też moim zdaniem warto zatrudnić - nie musi wcale kręcić długiego i nudnego filmu, może przygotować krótszy ale treściwy materiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faustyna_XYZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cenisz sobie oryginalność i zależy Ci na tym, by Twoja relacja ślubna była wyjątkowa, to radzę Ci nawiązać współpracę z firmą oferującą wynajem sprzętu filmowego. Sama bardzo długo poszukiwałam fachowca, który wykona dla mnie film najwyższej jakości przywodzący na myśl pełnometrażowy obraz. Wynajęta przeze mnie firma zaoferowała mi nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale również fachowca dysponującego wieloletnim doświadczeniem, który ów materiał dla mnie nakręcił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie niezaprzeczalnie najlepsi to Glamour Studio, fajnie nam się współpracowało, bardzo miło to wspominam, było warto! https://www.glamour-studio.pl/ Do tego jeszcze pięknie opakowane materiały, jakie od nich otrzymaliśmy - marzenie dla każdej Pary Młodej uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justyna012
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście! Fotografia ślubna to najlepsza pamiątka ślubna poza obraczkami... U nas zdjęcia ślubne kołobrzeg wykonywał fotograf ślubny kołobrzeg Smile
_________________
aquaforest sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rschneider
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zdecydować się na firmę, która ma zarówno w ofercie kamerzystę i fotografia, bo dobrze mieć film i zdjęcia jako pamiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cranium84
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto. Myślę, że najfajniejszą opcją jest fotografia ślubna w formie reportażu, bez pozowania i sztucznych zdjęć których nikt nie lubi.
_________________
Fotograf Ślubny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AniaJaca
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 30
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na fotografa z https://www.studiokadru.pl/ i to było dobre rozwiązanie. Dostaliśmy piękne zdjęcia i album. Zdjęcia z każdej chwili. Znajomi nagrali nam np przysięgi i pierwszy taniec.
_________________
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group