Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księgowosc przez internet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 10:56    Temat postu: Księgowosc przez internet Odpowiedz z cytatem

Hejka. Przymierzam się do założenia małej firmy o charakterze motoryzacyjnej.
Niestety nie mogę się odnaleźc w tej całej papierologii związanej z fakturami i ogólnie księgowością. Poszukuje biura rachunkowego, które udostępni mi narzędzia do prowadzenia księgowości online. Znalazłem https://wfirma.pl/program-do-faktur-online i zastanawiam się czy warto. Wiem, że moge u nich skorzystac z okresu próbnego, ponadto mogę miec tam pomoc ekspertów. Czy ktoś z Was korzystał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest prowadzić rozliczenia samemu, ale do czasu. Obecnie korzystam z biura rachunkowego, dzięki temu że korzystają z nowoczesnego oprogramowania dla takich biur z https://mojebiuro24.pl/ to mam z nimi ułatwiony kontakt i podgląd do danych kiedy mi potrzebne, a to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Nie 3 Paź 2021, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja jeszcze z takiego rozwiązania nie korzystałam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jednak wiem, ze dzięki systemowi od https://www.connecto.pl/faktura-kosztowa/ samo już wystawianie faktur i zarządzanie nimi staje się o wiele prostsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Wto 4 Sty 2022, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktura online to na pewno przyszlosciowe rozwiazanie, czasy pandemii tylko pokazaly jak bezproblemowa okazala sie praca zdalna dla przedsiebiorcow majacych mozliwosc ich wystawiania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group