Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozstępy po ciązy - ratunku !!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 26 Cze 2018, 9:09    Temat postu: Rozstępy po ciązy - ratunku !!! Odpowiedz z cytatem

jak sobie poradzić z rozstępami po ciążypytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 23 Gru 2018, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz je smarować olejkiem bio oil, na pewno się chociaż trochę zmniejszą, oczywiście lepiej byłoby tym olejkiem smarować brzuch zanim się one pojawiły zapobiegawczo ale słyszałam że na istniejące też działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kosmetyki nie dały efektu, to znaczy pomogły ale nie poradziły sobie całkiem a efekt mnie nie satysfakcjonował. Dlatego poszłam na zabiegi laserowe żeby usunąć rozstępy - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ i to już zupełnie inna bajka, radzi sobie nawet ze starymi rozstępami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszałyście o karboksyteriapii? Sama miałam spore problemy z rozstępami, i to nawet nie po ciąży, tylko tak po prostu. Kosmetyki nic nie dawały dlatego zdecydowałam się właśnie na zabiegi. Poleca się raczej serię 10 zabiegów w odstępach tygodniowych, ja właśnie na to się zdecydowałam w Neonii w Krakowie. Tutaj sobie poczytacie o zabiegu: https://neonia.com.pl/kosmetyka-pielegnacyjna/karboksyterapia/. Powiem Wam, że efekt jest fantastyczny. Rozstępy stały się praktycznie niewidoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2019, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej kokosowy i z czarnuszki, z awokado też działa podobno. Spróbuj też może pijawek http://akupunkturapokrywka.pl/, skoro pomagają na cellulitis i żylaki, to może i tutaj dadzą radę. Proces powstawania jest co prawda inny, ale cholerstwa mają dużą moc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pijawki na żylaki? Szaleństwo. Słyszałam, że po poście dr Dąbrowskiej rozstępy blakną, jednak nie sądzę, aby udało się ich pozbyć tak zupełnie. A co do żylaków, to dużo pomaga częste trzymanie nów w górze, ale to dość kłopotliwe. Dlatego marzy mi się taki stelaż regulowany jak tu opisany https://kobieta.wp.pl/doskwieraja-ci-obrzeki-nog-poznaj-nowa-jakosc-wypoczynku-z-regulowanym-stelazem-6364181102610049a Pomarzyć dobra rzecz, ale od czego są marzenia? Od tego, żeby je spełniać, więc zaczynam zbierać na takie cudo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można trochę sobie pomóc zabiegami, jeśli jest aż taka potrzeba, ale raczej i tak trzeba zacząć po prostu o dbania o siebie już w domu. Dobre kosmetyki do nawilżania ciała się sprawdzą. Mam krem witaminowy HB i nim się smaruję. Nawilżona skóra nie będzie miała problemu z rozstępami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi niestety rozstępy zostały i to bardzo duże. Wydaje mi się, że jedyne co możemy zrobić to ujędrnić ciało by stały się one mniej widoczne. Z kremów, które używałam to chyba elancyl był najlepszy i stosunkowo nie drogi. Też trochę pomogła ta platforma https://casada.pl/produkt/powerboard-3-0/. Z dietą i minimalnym ruchem daje dobre efekty, najfajniejsze jest to że jest bardzo cicha i można jej używać np. podczas oglądania TV. Jej minusem jest jedynie jej cena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 31 Sty 2020, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, zdecydowanie warto w siebie zainwestować. Długo męczyłam się z rozstępami po ciąży i nic mi nie pomagało. Koleżanka namówiła mnie na zabiegi laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę. Zabiegi są praktycznie bezbolesne więc nie ma czego się obawiać. Efekty są za to rewelacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Lut 2020, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozstępy po ciązy to standard. Miałamj juz po pierwsze, ale po drugiej nie obeszło sie bez laserowej ingerencji. Zreszta jak widac https://www.drogapiekna.pl/skuteczne-usuwanie-rozstepow-mozliwe/ to coś bardzo naturalnego... kobiece ciało sie zmienia, a po ciazy po prostu nalezy mu pomoc wrocic do siebie. Laser ipixel który stosuja w beauty address redukuje martwy naskórek i wygładza jakiekolwiek bruzdy na skórze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group