Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna sala na Kaszubach - Casilla proszę o opinię
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aparatka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 11:37    Temat postu: Piękna sala na Kaszubach - Casilla proszę o opinię Odpowiedz z cytatem

Byłam oglądać różne sale w województwie pomorskim i zauroczyła mnie sala Kryształowa w ośrodku Casilla. Zaproponowali dobrą cenę za talerzyk, menu odpowiada naszym podniebieniom i jest, gdzie przenocować najbliższych. W zasadzie nawet będzie pasować pod nasz ludowy motyw przewodni. Czy ktoś z Was był tam na weselu lub sam tam organizował?
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ansatasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę! :O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
are332
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob 16 Gru 2017, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z salą jest

_______________
Împrumut pe termen scurt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Wto 12 Cze 2018, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo! Na Kaszubach piękną sale znam - http://www.krzewirog.pl/ uśmiech mają dobre ceny, super menu no i moim zdaniem jest to po prostu urokliwe super miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio byłam w tym Krzewim Rogu i bardzo ładnie tam jest! ten ogród z widokiem na jezioro, nawet na późną jesień wyglądał pięknie uśmiech co dopiero jak się robi wesele w srodku lata czy na wiosnę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pomorzu pięknie prezentuje się sala http://lawenda-szczecin.pl/, dokładnie w tym centrum jest dwie sale, także możliwości na znalezienie wolnego terminu jeszcze więcej, obie są godne uwagi. Jedna to sala Lawenda, druga Czarny Łabędź, mieszczą do 120 gości i są urządzone elegancko i nowocześnie. Właściciele dokładają wszelkich starań by i goście i Para Młoda byli w 100% zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna ta sala weselna, jeśli cena jest dobra, to ja bym się nie zastanawiała tylko rezerwowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że będę miała wesele niedaleko miejsca, o którym piszesz, mianowicie w Rajskiej Górze https://www.rajskagora.pl/okolicznosciowe Nie wiem czy znasz ten obiekt, ale ja jestem nim zachwycona. Mają sale w różnym stylu, na miejscu są też noclegi, jest możliwość zorganizowania konferencji, jest też mniejsza sala na chrzciny. Z tego co wiem, to organizują też wesela w plenerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 30 Kwi 2019, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bawiłam się raz w tej sali Krzewi Róg o której tutaj wspominano i jest naprawdę super. Mają kilka sal w ogóle do wyboru. Ale co do jedzenia to jest przepyszne, na kuchni świetni ludzie pracują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agroclawska
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 7 Maj 2019, 8:15    Temat postu: Casilla Odpowiedz z cytatem

Odnosząc się do głównego tematu- ja miałam przyjemność organizacji wesela w Casilla! uśmiech
Bardzo, a to bardzo polecam! Przystępne ceny, w ramach których dostaliśmy wszystko na "full wypasie". Cudowna atmosfera, przednia zabawa. Gościom bardzo się podobało, a nam jeszcze bardziej. Niesamowity dzień, zdecydowanie nie zapomnę go do końca życia. Miałam swój wymarzony ślub z ukochanym mężczyzną i wspaniałą imprezę weselną- poświęconą wyłącznie naszej miłości. Dziękujemy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group