Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

aparat ortodontyczny na zęby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pati_com
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 370

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaglądałam tutaj chwilę, nie wiem czy jeszcze któraś z Was śledzi ten wątek, ale wypowiem się, rozwiewając wszelkie wątpliwości-było warto!
Ściągnęłam aparat w niecałe 2 lata po jego założeniu.. różnica.. jak można się domyślać-ogromna! Jestem bardzo zadowolona z efektów-w końcu uśmiecham się pełną buzią Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam aparat na górze i na dole, gdy byłam nastolatką.
Dół ściągnięto mi przed czasem, bo wrastały mi dziąsła. Tu kwestia była zdrowotna - miałam go ze względu na wąską szczękę, żeby się kładą do środka.
U góry po 2 latach było wszystko super, kwestia estetyczna, wąska szczęka, więc ząb się obracał.
Niestety nie nosiłam potem wkładki i zdecydowanie znowu się pogorszyło. Nie jest jak było, ale pieniądze wydane, efekt mierny ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sro 14 Gru 2016, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze noszę...
Już w sumie ponad 1,5 roku, ale dzisiaj na wizycie dowiedziałam się, że może kwiecień, maj zdejmiemy...
I bardzo na to liczę, bo nie chcę do ślubu z metalem na zębach, mimo, że mi już kompletnie nie przeszkadza to jednak nie chciałabym go potem przez całe życie na zdjęciach ślubnych oglądać... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy słyszeliście o niewidocznych aparatach Invisalign? Występują w formie przeźroczystych nakładek, przez co są w pełni niewidoczne. Są oferowane między innymi przez warszawską klinikę dentystyczną, http://www.declinic.pl Smile. Czy warto się na nie zdecydować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 4 Paź 2017, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Mam dość nietypowe pytanie odnośnie aparatu. Otóż za chwilę będę mieć zakładany aparat ortodontyczny i chciałabym się spytać jak wygląda sprawa szczoteczek elektronicznych? Osobiście posiadam model soniczny - Philips Sonicare HX9352/04 DiamondClean i nie wiem czy będę mogła go używać. Zapomniałam spytać się na wizycie a bardzo mnie nęci, bo na następnej już będa mi montować aparat więc wolałabym się przygotować. Z góry dziękuję za rzeczową odpowiedź.
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duduo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pati_com napisał:
Nie zaglądałam tutaj chwilę, nie wiem czy jeszcze któraś z Was śledzi ten wątek, ale wypowiem się, rozwiewając wszelkie wątpliwości-było warto!
Ściągnęłam aparat w niecałe 2 lata po jego założeniu.. różnica.. jak można się domyślać-ogromna! Jestem bardzo zadowolona z efektów-w końcu uśmiecham się pełną buzią Very Happy


Cieszę się że było warto, i tak, ja śledzę ten wątek.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że aparat na zęby jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. W dzisiejszych czasach zakłada się go nie tylko dzieciom - ale też osoby dorosłe z wadami zgryzu decydują się na takie rozwiązanie. Jeśli macie problem z krzywymi zębami to aparat jest najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 22 Sty 2019, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne zęby pięknie się prezentują, ale dużo wymaga ich zrobienie. Jednak gdy chcesz mieć taki uśmiech piękny to w Katowicach dobrze zajmują się takimi sprawami na; https://dental-team.pl/ortodoncja/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam sie na aparat niewidoczny po super efektach mojej siostry. Moja wada nie jest duża, nakladki Invisalign na które sie zdecydowała zakładałam w klinice Proste zęby w Warszawie https://prostezeby.com/ u dr Magdaleny Rutkowskiej. Nosze je od pół roku a efekty juz są bardzo fajne, nie moge się doczekać efektu końcowego !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy macie w planie zakładanie aparatu ortodontycznego ,nie zapomnijcie o porządnym zdjęciu zębów. Nie każdy stomatolog ma rentgen w gabinecie. Ja robiłam w Diagdent w Warszawie. Mają kilka placówek jak ktoś ze stolicy to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group