Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam zasłon do salonu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 8:49    Temat postu: Szukam zasłon do salonu Odpowiedz z cytatem

Która z Was ostatnio zamawiała sobie zasłony do salonu? Chciałabym kupić sobie jakieś nowe ale nie wiem w sumie gdzie ich szukać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze zwróć uwagę na to ile światła w ciągu dnia dostaje się do wnętrza salonu. Jeśli nasz salon znajduje się po zachodniej lub południowej stronie, śmiało możemy przebierać w materiałach o grubszym splocie. Natomiast w salonach mniej nasłonecznionych, polecamy zasłony półprzezroczyste, które w ciagu dnia zapewnią prywatność, ale nie zaciemnią wnętrza.

Jeśli chodzi o sklepy , to sama ostatnio odważyłam sie na zamówienie przez internet i zasłony zamawiałam w tym sklepie:
https://firanio.pl/zaslony

Trochę się bałam czy przyjdą dobre bo kupowałam na metry jednak nie było czego bo zasłony dokładnie takie jakie chciałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo trafne porady, na pewno skorzystam. Tym bardziej, że bardzo lubię zasłony w domu. Nie zwracam uwagi, czy coś jest modne, ale czy komponuje się z otoczeniem, a zasłony komponują sie z każdym otoczeniem. Dobrze dobrane wyglądają świetnie i dodają kolorytu smutnym oknom. Jeśli szukacie zasłon niedrogich a o dobrej jakości tkaninach zobaczcie sobie oferte sklepu internetowego https://kasandra.com.pl/zaslony-zaslonki-c-2.html . Trafiłam tu kiedyś przypadkiem, kupując mężowi zegarek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 5 Sty 2021, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto pomyśleć o uszyciu? Można znaleźć naprawdę fajny materiał na zasłony i wtedy mogą wyglądać jak tylko chcesz uśmiech Ja sama miałam problem ze znalezieniem odpowiednich zasłon w sklepie, także uszycie ich było dla mnie najlepszą opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group