Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dieta karmiącej mamy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 3 Sie 2017, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak to jest z piciem wody w trakcie karmienia? ile wypijacie? ja w trakcie ciazy staralam sie skupic na tym, zeby dostarczyc jednak te wymage ilosci. Ostatnio czytalam o tym fajny artykul darnatury.pl/blog/article/picie-wody-w-ciazy - szkoda ze nie opisali jak too wyglada dalej Very Happy czy te standardowe ilosci wystarcza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 3 Wrz 2017, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w trakcie ciazy staralam sie duzo pic, a to glownie dlatego zeby robic cokolwiek na dokuczliwe zaparcia... to bylo straszne. woda + roztwor z dicopeg 10g pomogly jakos uspokoic problem, a teraz przy karmieniu wazne zeby uzupelniac plyny. ja zreszta zawsze duzo pilam, bo woda tez super odzywia cere
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 6 Lut 2019, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o tym, aby zrezygnować z mięsa. Produkty roślinne są dużo bardziej zdrowe - na przykład soja, która zawiera lunazynę czyli białko o wielu właściwościach. Między innymi zwalcza stany zapalne, a o szczegółach poczytacie sobie tu: http://lunazyna.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta234
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 25 Paź 2020, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi lekarz powiedział, że moja dieta nie ma wpływu na kolki dziecka. Nie ma więc co się katować i głodzić, bo kolki to naturalny okres w rozwoju układu pokarmowego dziecka. Oczywiście serce pęka, jak kruszyna zwija się z bólu, dlatego można pomóc podając np. krople, które ułatwiają wydalenie gazów z jelitek dziecka. U nas sprawdził się Esputicon, który podawałam zawsze przy karmieniu - 3-4 kropelek, tak jak kazał lekarz. Cieszę się, że na niego trafilismy, bo u nas kolki dzięki esputiconowi przeszły bezboleśnie.
_________________
Peace and love
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mjaskolski
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie polecenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilewogy
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Lis 2020, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi położna poradziła pić herbatkę z kopru i dodawać koper możliwie to jak największej ilości potraw. Czytałam trochę o tej roślinie i faktycznie, ma nieocenione działanie, jeśli chodzi o walkę z kolkami. Niedawno wysiałam go w doniczce na parapecie uśmiech bardzo pomocna w uprawie jest ta strona: https://poradnikogrodniczy.pl/koper-ogrodowy-wlasciwosci-uprawa-odmiany-choroby.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 10 Lut 2021, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszperaj trochę w necie. Można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat. Na przykład w tym artykule: https://hipp.pl/mleko/karmienie-piersia/na-czym-polega-dieta-matki-karmiacej . Na pewno znajdzie praktyczne wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona będąc świeżo upieczoną karmiącą mamą musiała najbardziej ograniczyć nabiał, cytrusy bo to było widać najbardziej uczulało nasze dziecko.

---------

hale termiczne

https://www.nowhal.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 7 Kwi 2022, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dość szybko przestalam karmić piersią i przerzuciałam się na mleko modyfikowane. Jeżeli zastanawiacie się jakie mleko modyfikowane dla noworodka to warto sprawdzić aktualne rankingi w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 28 Gru 2022, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli zastanawiacie się nad zamówieniem diety pudełkowej, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://www.lightdiet.pl/dieta-wegetarianska .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group