Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka przez internet
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 15:30    Temat postu: Pożyczka przez internet Odpowiedz z cytatem

Chcecie pożyczyć pieniądze, ale nie wiecie, na jaką stronę się zdecydować? Jeśli tak, to ja już szybko polecam Wam pożyczkę od https://wygodnepozyczki.pl/ Możecie na stronie sprawdzić sobie wszystkie warunki i możecie sprawdzić, dlaczego pożyczka u nich jest taka korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna668
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa oferta pożyczki, akurat teraz mi nie potrzebna ale na przyszłość warto mieć namiary. Chodź najlepsze sa porównywarki które dają rozeznanie jaka oferta da nam najniższe oprocentowanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z internetem to tak jest, że bierzesz co dają i ani się nie potargujesz, ani im nie napyskujesz. Very Happy W banku Raiffeisen jest pożyczka na 0 procent i można ją spłacać przez 2 lata. Rrso 2,88% i wystarczy dowód. Im na pewno nie napyskuję, bo jeszcze się rozmyślą i nie dadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilly898
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam w sieci nową chwilówkę https://www.latwykredyt.pl/blog/zyj-pe%C5%82nia-zycia-nowa-chwilowka-na-nowy-rok . Potrzebowałam na zakup pralki przed wypłatą bo moja siadła na amen a mam małe dziecko i potrzebuję robić pranie codziennie oczko Naprawdę ta pożyczka uratowała mnie w kiepskiej sytuacji oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Sob 9 Lut 2019, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei korzystałam z oferty firmy https://provemacredit.pl/?7483f2. Nie miałam żadnych powodów do narzekań, pieniądze szybko, bez zbędnych formalności. Indywidualne podejście do klienta, elastyczny harmonogram spłat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert firm pożyczkowych nie brakuje. Jak ktoś szuka szybkich pieniędzy to na pewno coś w sam raz dla siebie znajdzie. Tu na pewno możecie liczyć na firme https://pozyczkaplus.pl Znajoma mi ich polecała. Proponuja pożyczki internetowe takie do 8 tysięcy złotych na bardzo korzystnych warunkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te oferty nie są korzystne, ja się na nich przejechałem. Teraz skorzystałem z oferty AASA i jestem zadowolony. Takich warunkow jak u nich to nie ma nigdzie. To jedna z lepszych instytucji finansowych - AASA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi i mojej narzeczonej przed ślubem zabrakło pieniędzy na alkohol na wesele, a przecież bez tego polskie wesele się nie odbędzie. :p Dlatego po prostu pożyczyłem tego tysiaka od kredyt1000, bo i tak wiedziałem, że dostaniemy pieniądze od pewnej części rodziny w ramach prezentów. Także wiedząc że się spłaci taką pożyczkę, to jak najbardziej można brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikawalukiewicz
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma par które nie borykałyby się przed ślubem z kłopotem braku pieniędzy. Dobrze, że jest tak wiele firm pozabankowych które bez trudu udzielą nam szybkiej pożyczki. Wiadomo, że po weselu jak wszystko dobrze pójdzie i zbierzemy sporą kwotę pieniędzy to oddamy je bez trudu i po kłopocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://kokos.pl/ można sprawdzić, jakie pożyczki są dostępne dla danej osoby. Nie jest to nic trudnego, by dostać pieniądze przez internet. Firmy chętnie ich udzielają. Pomogą wybrać korzystną pożyczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group