Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep online z zabawkami
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Nie 2 Gru 2018, 16:41    Temat postu: sklep online z zabawkami Odpowiedz z cytatem

https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/pojazdy-elektryczne/ to extra sklep w którym mogłam zakupić mnóstwo rzeczy dla moich dzieci na Mikołaja, jestem bardzo zadowolona bo bez wychodzenia ze sklepu mogłam zamówić moim dzieciom zabawki o których ciągle mi opowiadały. Dzięki temu mogę zaoszczędzić trochę czasu i zrobić coś innego. Polecam zobaczyć sobie na ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Wto 11 Gru 2018, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie lalki Our Generation sa odkryciem tego roku. dla dziewczynek swietna opcja na prezent, a swieta tuz tuz uśmiech bardzo ładne lale, wykonane z znietoksycznych materialow. cena baardzo przystepna, w wielu innych sklepach widzialam duzo drozsze, na stronie ogdolls.pl mozna poogladac laleczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 19 Sty 2019, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja fajne zabawki dla dziewczynek zawsze znajduje w sklepach w sieci, a więc wydaje mi się, że właśnie tam znajdziesz sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś fajnego w dobrej cenie, na różne okazje z szybką wysyłką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich miejsc w sieci jest naprawdę mnóstwo. Wystarczy tylko dobrze poszukać - warto bo często można zaoszczędzić trochę pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak u Was ale mój syn jest obecnie na etapie motoryzacyjnym uśmiech uwielbia autka i te małe i te duże. na urodziny chcemy go zaskoczyć i podarować mu taki wypasiony samochód na akumulator. Widziałam sporo fajnych modeli w sklepie Bryka dla Smyka. Ceny bardzo zróżnicowane więc na pewno uda się coś fajnego wybrać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba sklep Juniora . Mają szczególnie pomoce terapeutyczne i dydaktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy oprócz zabawek kupujecie swoim dzieciom personalizowane bajki online ? Ja chyba zamówię dla synka który jest strasznym niejadkiem a widze że jest taka bajka. Tylko muszę wyszukać ładne zdjęcia. Jestem ciekawa jego reakcji jak zobaczy siebie w bajce razem z Elfami . Mam nadzieje że ucieszy go to, i będzie częściej ogladał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 17:34    Temat postu: klocki plus plus Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto postawić na klocki plus plus. Jestem pewna, że dzieci będą zadowolone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadeszły wakacje, więc jest to czas, w którym trzeba znalezc zajęcia dla dzieci. Ze swojej strony moge Wam polecić hurtownia zabawek , ponieważ jest to sklep, z którego sam regularnie korzystam. Posiadają najróżniejsze zabawki, dzięki czemu na pewno znajdziecie to czego szukacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A książeczki? U mnie w domu dzieci uwielbiają! Na https://inverso.pl/literatura-polska-3 zamawiam im. Tylko trzeba oczywiście do wieku dobrać - dla młodszych takie gdzie jest więcej obrazków a dla starszych takie gdzie już można trochę poczytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group