Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sucha skóra
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mlodzi21
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 12:51    Temat postu: Sucha skóra Odpowiedz z cytatem

Witam , od jakiegoś czasu mam problem z przesuszoną skórą. Ostatnio do tego stopnia, że skóra zaczęła się łuszczyć. Polecicie jakiś dobry preparat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
młoda2018
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 11:01    Temat postu: Sucha skóra Odpowiedz z cytatem

A może coś takiego próbowaliści https://www.pieknepaznokcie.eu/?pl_balsam-do-ciala-indigo,68 koleżanka podesłała mi dzisiaj ale nie znam tej marki, polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efremik
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 9 Gru 2018, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pomógł specjalistyczny preparat dostępny w każdej aptece - krem Nivea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szyszka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też niestety borykam się z problemem suchej skóry mimo że piję dużo wody i nawilżam, czym tylko się da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jegonarzeczona
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią 18 Sty 2019, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skusiłam się na linię kosmetyków reklamowaną przez Kasię Cichopek. Weszłam na stronkę i trochę poczytałam nim zamówiłam. Wzięłam maseczkę z biocelulozy i krem nawilżający od Calluna Medica. Fajnie trafiłam bo obniżyli ceny, a wysyłkę miałam za darmo. Jestem zadowolona bo produkty rewelacyjnie się wchłaniają i likwidują problem zaczerwienienia w okolicy nosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś miałam sucha skórę ale używam tych http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki-do-ciala/ olejków i jest już ok, one świetnie nawilżają skórę, chronią ja też przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest troche kosmetykow, ktore nawilzaja nasza skore. Zima wlasnie moja skora jest przesuszona przez pogode, mroz, wiatr. Dlatego zdecydowalam sie na zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. Rzeczywiscie takie kompleksowe nawilzenie jest lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam bardzo przesuszoną skórę, szczególnie dłoni. Niestety nic mi na to za bardzo nie pomaga. Jeśli ktoś ma sprawdzony jakiś fajny krem do rąk, to dajcie znać. Chętnie spróbuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie ręce kup sobie w aptece krem dexeryl. To dermokosmetyk, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę, szybko poprawi ci wygląd rąk. Można go kpić w małej tubce 50 g - idealne by wrzucić do torebki, lub by stał na toaletce. Ja oprócz tego mam też ten krem w dużym opakowaniu - 500 ml, bo używam go także jako balsamu do ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie warto jest lekceważyć taki stan skóry, a szybko i na długo poradzi sobie z nim oleiq hydrolat malina. Długo go szukałam, aż w końcu udało mi się go kupić pod adresem: https://lavandin.pl/pl/products/oleiq-hydrolat-malina-100ml-37630.html . Polecam i Tobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group