Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zegarek na komunię
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 11:37    Temat postu: Zegarek na komunię Odpowiedz z cytatem

W maju siostrzeniec będzie miał komunię. Wpadłam na pomysł aby kupić mu smartwatch, ale w oko wpadł mi też zegarek elektroniczny CASIO, biały G-SHOCK. Oglądałam go na https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio/g-shock i bardzo mi się spodobał, cena też przystępna. Który pomysł Waszym zdaniem jest lepszy? Do uroczystości jeszcze kilka dobrych miesięcy a więc jest czas na przemyślenia. Podobają mi się też te kolorowe zegarki, które są w tym samym sklepie, w sumie biały kojarzy się jakoś z komunią ale np.pomarańczowy czy fioletowy wyglądają bardziej młodzieżowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 20 Sty 2019, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla chłopców to nie widziałam, ale śliczne zegarki damskie, a chyba takie dla dziewczynek trzeba by szukać, mają w sklepie internetowym Kasandra https://kasandra.com.pl/zegarki-damskie-c-345.html Widziałam zegarki już nawet za 30 złotych. Przy takiej cenie mozna pomyśleć o jeszcze jakimś prezencie na komunie. U nas w rodzinie panuje taka zasada, że rodzice robią listę, co dzieciak potrzebuje, czym się pasjonuje etc. I wcale nie muszą być to drogie prezenty, raczej bardziej niż drogie winny być praktyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zegarki to polecam coś wybrac z tej marki w tym sklepie https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Adriatica_Zegarki-meskie-Adriatica-2691.html Mają duży wybór i atrakcyjne ceny więc znajdziesz coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zdecydowałam się na zakup smartwatcha dla chrześniaka uśmiech Wbrew pozorom to bardzo funkcjonalne gadżety, ciekawe modele w swojej ofercie posiada między innymi marka EXON. Wczoraj zamówiła również smartwatch dla męża pod choinkę, nie wiedziałam, na który model się zdecydować, na szczęście z pomocą przyszła mi przesympatyczna obsługa. Zerknij sobie na stronę https://exonone.pl/ na pewno coś wybierzesz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam_kopa
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 13 Lis 2020, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kupowało się zegarki na komunię, teraz dzieci oczekują chyba czegoś innego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kennith.metz
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon 16 Lis 2020, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobną są takie przesady, że nie daje się zegarków jako prezent na takie uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smartwatch? A może lepiej smartband? Wejdź sobie na stronę https://magazynfakty.pl/smartwatch-a-smartband-czym-sie-roznia/ , bo macie tam wymienione różnice, co z pewnością pomoże Wam z tym, aby wybrać dla siebie coś najlepszego. Koniecznie sprawdzajcie sobie, co i jak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2023, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto byłoby kupić jakiś fajny smartwatch i takie propozycje będziecie mogli też znaleźć w ofercie producenta Manta u którego dostępne są różne propozycje w nowoczesnym designie, jak na przykład "Manta Alexa różowy SWU501PK" mający takie opcje jak m.in licznik kalorii, monitorowanie snu, sterowanie muzyką, pomiar ciśnienia krwi i wiele, wiele innych a poza tym super wygląda. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Sro 26 Lip 2023, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić fajny sklep https://www.edibutik.pl/ Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów tam, wielokrotnie składałam u nich zamówienie i jeszcze się nie zawiodłam. Dodatkowo mają ciekawą ofertę, w tym też można tam kupić zegarek, więc myślę, że warto zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mohr.earnestine
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Osielsko

PostWysłany: Pią 28 Lip 2023, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że czasy się już trochę zmieniły i zegarek nie zawsze jest pożądanym prezentem komunijnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group