Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fakty o komórce jajowej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 17:37    Temat postu: Fakty o komórce jajowej Odpowiedz z cytatem

Szukam jakichś stronek, na które warto zaglądać planując ciążę.
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/komorka-jajowa-zaskakujace-fakty znalazłam ciekawy blog.
Akurat tutaj namiar na artykuł o komórce jajowej, ale ogólnie warto tam zerknąć o poczytać.
Może ktoś z was podpowie namiary na inne, podobne stronki?
Będę wdzięczna za adresy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na podobnym etapie, też sporo czytam i chce się jak najlepiej do ciąży przygotować uśmiech Zdecydowanie lepiej zaczęłam się też odżywiać no i stosuje ten Ovarin - https://ovarin.pl/ Mam nadzieje że szybko się nam uda, a do tego już widzę że lepiej się czuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group