Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tłumaczenia prawne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 13:54    Temat postu: Tłumaczenia prawne Odpowiedz z cytatem

Szukam tłumacza, który przetłumaczy mi umowę kupna i sprzedaży. Znajoma poleciła mi tłumaczenia prawne w Lingua. Znacie to biuro?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rylan09
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Wto 31 Mar 2020, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczenie są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu tłumaczenie musi być wykonane naprawdę profesjonalnie. Dlatego ja jestem zdania, że takie dokumenty najlepiej oddać do jakiegoś biura tłumaczeń. Tak jest moim zdaniem najbezpieczniej. Raczej nie bawiłabym się w szukanie ofert tłumaczenia od osób prywatnych. Taka usługa w biurze tłumaczeń naprawdę nie kosztuje dużo a trzeba mieć świadomość tego, że za każdą korektę trzeba dodatkowo zapłacić. Ja ostatnio trochę na ten temat czytałam na https://www.lingcenter.pl . To blog o tłumaczeniach, z którego można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Warto zapoznać się z wybranymi artykułami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IvanKovtun
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz sprawdzić nowe wersje klasycznych automatów? Chcesz sprawdzić, czy nowe produkty są tak opłacalne? Wystarczy zapoznać się z listą najlepszych kasyn online https://kasyna-gry-karciane.net/uncategorized/cechy-pokera-online/, które dają możliwość zyskownej gry na nowych wersjach znanych automatów, także bez rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon 19 Paź 2020, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biura tłumaczeń zazwyczaj mają dość szeroką ofertę, więc wystarczy sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pvpzonevc
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 58
Skąd: Nie

PostWysłany: Wto 20 Paź 2020, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby znaleźć godne automaty, którym możesz zaufać, po prostu polecam odwiedzenie tej strony slotozilla.com/pl/darmowe-gry-hazardowe/book-of-ra, ponieważ to tam udało mi się znaleźć fajne automaty, w które stale gram
_________________
Nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
skriv
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zgłosić się w tej sprawie do biura tłumaczeń Skrivanek. Tłumacz angielsko polski i inni mogą wykonać przekład dokumentów urzędowych, materiałów do publikacji, broszur, sloganów reklamowych i innych treści, dając gwarancję pełnego profesjonalizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbamy o to byś szybko nabył gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolka
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 108

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne biuro tłumaczen znajdziesz tutaj https://www.focus-tlumaczenia.pl/ Tłumaczą na wiele języków i szybko rezlizują zamówienia. Miałam okazję korzystać z ich usług kilka razy i wiem, że na pewno jeszcze nie raz wrócę. Mam pewność, ze tłumaczenia zostały wykonane jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Edmund61244
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tłumacz musi być przysięgły.
_________________
https://matrixmedia.pl


Ostatnio zmieniony przez Edmund61244 dnia Pią 10 Gru 2021, 16:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group