Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inessai
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc wam ffsw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam najbardziej zalezalo na tym, zeby wziac slub cywilny i miec fajne wesele. Wcale nie jakies mega ogromne. Mielismy wesele w Astorii w Kaniach pod Warszawa http://www.domweselnyastoria.pl Miejsce bardzo urokliwe. Piekna sala. I na tym nam zalezalo, by miec nie za duze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na GdzieWesele.pl gdzie jest największy wybór sal oprawy muzycznej oraz wiele wiele innych. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Czw 2 Lut 2023, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała sukienka, ale krótka i bukiet. Na ślubie byli świadkowie i najbliższa rodzina. Po ślubie wspólny obiad u nas. Sami zrobiliśmy prezenty w podzięce w postaci buteleczek z oliwą smakową zrobioną przez nas
Najbardziej dumna byłam z sukienki, którą kupiłam za 65zł na allegro i przerobiłam troszkę u krawcowej za 150zł, dzięki czemu wyszła dość tanio jak na sukienkę ślubną a była oryginalna, czułam się w niej dobrze i pasowała według mnie do ślubu cywilnego.

Jeśli chodzi o buty to miałam na sobie wygodne ażurowe botki:
https://happyholic.pl/botki-na-platformie-czy-slupku-co-nosic-w-tym-roku/

Jestem zdania, ze buty takie pasują na każdą okazję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekofabryka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 20:57    Temat postu: Re: Ślub Cywilny.. Odpowiedz z cytatem

kasias3k napisał:
Witam Was uśmiech Mam pytanie rozmyślamy z ukochanym nad ślubem cywilnym. Chcielibyśmy aby wszystko było pięknie.. a ja oczywiście myślę co wypadałoby ubrać.. I tak właśnie tu mam pytanie do Was.. Jak sądzicie czy wypada ubrać biała sukienkę ślubna (skromna) na ślub cywilny ?


dlaczego nie - w końcu to Twój dzień - niech będzie taki, jaki sobie wymarzyłaś uśmiech
_________________
klatka na butle gazowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KotMaAlę
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Kwi 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią 21 Kwi 2023, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skuwka napisał:
Nam najbardziej zalezalo na tym, zeby wziac slub cywilny i miec fajne wesele. Wcale nie jakies mega ogromne. Mielismy wesele w Astorii w Kaniach pod Warszawa http://www.domweselnyastoria.pl Miejsce bardzo urokliwe. Piekna sala. I na tym nam zalezalo, by miec nie za duze wesele.


Coraz mniej ludzi robi wesela, coraz mniej ludzi chodzi do kościoła, ja bym drugi raz ślubu i wesela nie robiła. Wolałabym zaoszczędzić te wydane pieniądze, ale to już było i nie wróci więcej uśmiech
_________________
Piękna jak ta Lala uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonim54
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Maj 2023
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 22 Cze 2023, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub cywilny może być tak samo fajny jak kościelny, bo czemu nie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 6 Lip 2023, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy po ślubie cywilnym i było cudownie, nie sądziłam, że może być on tak piękny jak kościelny. Wszystko udało nam się załatwić tak jak chcieliśmy, nawet kupiliśmy nasze wymarzone obrączki, które udało nam się zamówić online u jubilera https://savicki.pl/7458-obraczki-slubne-carbon-tytan-plaskie-6-mm-7-mm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 3 Sie 2023, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 15 Sie 2023, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tak wygląda kwestia organizacji?pytajnik Jak chodzi o mnie, to zdecydowałam się na ślub w plenerze małopolska. Według mnie będzie ono oryginalne i wyjątkowe, a mam kilka miejsc na oku - także trzeba będzie jeszcze dobrze się zastanowić. A wy jakie macie pomysły itd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następny
Strona 32 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group