Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie kosmetyki do oczyszczania cery
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 12:54    Temat postu: Jakie kosmetyki do oczyszczania cery Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jakie kosmetyki do oczyszczania cery polecicie? Przetestowała olejki ale u mnie średnio się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Probowałałaś może emusji do oczyszczania twarzy od Ewy? Bardzo dobry kosmetyk, u mnie się sprawdził. Emulaja harmonizuje produkcję sebum, brak w niej parabenów i alkoholu, tutaj ukłon w stronę producenta mogę przyznać, iż moja cera po kilkudniowej pielęgnacji, zyskuje godziwe odświeżenie. I jest to jeden z lepszych kosmetyków do oczyszczania jakiego używałam. Oczywiście, nic nie bierze się z powietrza, konsekwentność jest kluczem do sukcesu naszej cery.
https://sklep.pollenaewa.com.pl/mleczka-toniki-zele-plyny-miceralne/861-emulsja-micelarna.html

Skóra po niej jest miękka i nawilzona i gotowa do dalszej pielegnacji. Kosmetyki o wiele lepiej się po niej wchłaniaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 20 Gru 2018, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsza jest ta pasta http://freshandnatural.pl/pl/pielegnacja-twarzy/pasta-do-mycia-twarzy do mycia twarzy, świetnie się rozprowadza, delikatnie myje i fantastycznie pachnie, nie wysusza skóry i nie pozostawia tłustej warstwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Nie 6 Sty 2019, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na obecność kwasów omega 3 i 6 a dodatkowo ogrom witamin i fakt, że jest to niemal w pełni naturalny produkt mogę polecić smiało nawilżający krem do twarzy z eksraktem z konopi siewnej i szafranem od Bielendy. Jest to seria Botanic formula, dostaniesz ją w superpharmie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A maseczki marion probowalas moze? Mi podpasowala z ekobieca.pl ogorkowa-swietna bo i do cery tłustej jak moja i mieszanej. Oczyszcza i nawilza jednoczesnie dzieki czemu cera nie jest wysuszona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć również nad zabiegami kosmetycznymi, które oparte są na naturalnych kosmetykach. Jak ktoś jest z Warszawy to polecam salon EVE Kosmetyka Profesjonalna, gdzie można liczyć na profesjonalną opiekę pod tym kątem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oczyszczanie to ja stawiam tylko na kosmetyki naturalne. Głównie dlatego, że mam spore problemy z trądzikiem i dobre oczyszczenie to podstawa. I tak na przykład Marual ma świetne produkty: https://www.marual.pl/. Całkowicie naturalne i ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do skóry wrażliwej świetnie sprawdzi się hydrolat różany. Można taki produkt kupić na stronie DOZ.PL: https://www.doz.pl/apteka/p130973-Botame_Face_hydrolat_roza_stulistna_100_ml. Moja mama go używa i bardzo sobie chwali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 21 Sty 2019, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki oczyszczające to jedno uśmiech ja robię bardzo dokładny demakijaż dziennie, rano zawsze żelu oczyszczającego używam a do tego robię regularnie peeling. Ale jeszcze chodzę od czasu do czasu na takie zabiegi - https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ bo to jednak profesjonalny zabieg - co zresztą widać po efektach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 23 Sty 2019, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jakis czas tez wlasnie robie sobie peeling calego ciala. Jestem bardzo zadowolona z Thalaso peeling do ciała Hildegard Braukmann. Ma on wyciag z alg morskich w skladzie, co fajnie dba o skore. Nie zamieniam go na inny, bo ten poki co jest najdelikatniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group