Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak poradzić sobie z nerwicą?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonikaRab
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 10:57    Temat postu: Jak poradzić sobie z nerwicą? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
od pewnego czasu dostaję ataków paniki, czuję ucisk w głowie i nie mogę złapać powietrza. Myślałam, że jest to spowodowane niedoborem witamin, brakiem odpowiedniej ilości snu, zwykłym przemęczeniem.
Lekarz stwierdził, że w ten sposób przejawia się nerwica i powinnam pójść z tym problemem do specjalisty. Jaki psycholog wieliczka zajmuję się takimi rzeczami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat nerwicy jest bardzo poważny. Zignorowana potrafi bardzo szybko się pogłębić. Sprawdź opinie poszczególnych specjalistów w Twojej okolicy i udaj się do najlepszego możliwego. W tych sprawach nie należy oszczędzać.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy będzie psycholog żoliborz, który rozpozna przyczynę nerwicy i zastosuje odpowiednie leczenie uśmiech. Ja chodziłam na tarepię do Psycholagoon https://www.psycho-lagoon.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerwice się leczy. Warto więc udać się do odpowiedniego specjalisty i z nim skonsultować ten problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klara435 napisał:
Nerwice się leczy. Warto więc udać się do odpowiedniego specjalisty i z nim skonsultować ten problem.

I tu popieram całkowicie. Możecie na przykład popytać tego psychologa http://uzaleznienia-ostroleka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerwica może prowadzić do depresji więc warto pomyśleć może o jakimś psychologu. Moja koleżanka leczyła się z depresji w ośrodku Medox http://medox.org.pl/ Bardzo jej tam pomogli. Sa tam bardzo dobrzy psychologowie i mają indywidualny tok leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie można bagatelizować oznak jakichkolwiek zaburzeń w psychice... Nerwica to poważna sprawa i trzeba się tym zająć od zaraz! Sama niestety miałam podobne problemy, dlatego jeśli mogę dobrze doradzić to ja na Twoim miejscu znalazłabym dobrego psychoterapeutę Kraków i zajęła się problemem. Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensor212
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się zająć tym problemem, bo można sobie zepsuć zdrowie, a wiadomo, że zdrowie jest tylko jedno. Dalsze problemy związane ze stresem mogą wpłynąć na pracę serca i innych narządów.
_________________
kardiolog poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że rozmowa z dobrym psychologiem może przynieść pozytywne efekty. Pomyśl o psychoterapii w poradni psychologicznej Empatio we Wrocławiu. Tutaj: https://psycholog-ms.pl/psychoterapia-dla-doroslych/ znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, na czym taka psychoterapia polega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z pomocy psychologa, moim zdaniem powinno Ci to pomoc. Jezeli szukacie pomocy psychologa to osobiscie polecam Wam psycholog białystok . Sam niejednokrotnie skorzystałem z ich pomocy i jestem zadowolony. Zawsze uzyskiwałem profesjonalną i rzetelną pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group