Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzątanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aidaufe
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 6:00    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Witajcie, dostałam zlecenie poszukania firmy sprzątającej do firmy https://www.sprzataniedeluxe.pl/ . Podpowiedzcie mi, na co zwrócić uwagę, przy wynajmowaniu takiej firmy?

Ostatnio zmieniony przez aidaufe dnia Czw 25 Paź 2018, 8:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaFlower
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinnaś mieć sprawdzoną i polecana firmę sprzątającą. Na pewno sprawdź ich dokładnie po wykonanej usłudze. I sprawdź ich trzeźwość.
Powrót do góry
Hanka87
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie ma zaufania do tych wszystkich firm sprzątających, wydaje mi się, że nie przykładają się do pracy i sprzątają mało dokładnie. Wolę sama posprzątać i wtedy wiem, że mam porządnie wszystko zrobione. Najważniejsze to z wyprzedzeniem zaplanować sprzątanie i zakupić odpowiednie preparaty. Ostatnio odkryłam rewelacyjną pastę do czyszczenia płyt kuchennych https://sklep.starwax.pl/product-pol-91-PLYTY-KUCHENNE-250ML-STARWAX-43191.html Nie rysuje powierzchni i dodatkowo pozostawia na niej ochronną warstwę.
Powrót do góry
walentynka
bywalec
bywalec

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że sprzątanie może być przyjemnością dlatego nie zawsze trzeba zlecać je obcej firmie. Czasem wystarczy kupić niezbędne zaopatrzenie - na przykład na stronie https://cleanmed.com.pl/, gdzie znajdziecie wiele różnych propozycji sprzętu do sprzątania i środków czystości. To znaczne ułatwienie jeśli chodzi o sprzątanie.
Powrót do góry
wang
gaduła
gaduła

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę tak jak moja poprzedniczka. Wiele środków czystości dobrej jakości możecie też zakupić na stronie https://www.emop.pl/. Wybór jest duży, warto więc zajrzeć i się rozejrzeć.
Powrót do góry
mefiu34
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piszę dziś trochę inny post niż moi poprzednicy. Mianowicie jako administrator pewnego osiedla w stolicy poszukuję kogoś kto będzie odpowiedzialny za sprzątanie osiedli warszawa . Chce znaleźć firmę, solidną, dostępną czasowo i atrakcyjną cenowo. Możecie kogoś polecić ?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: